Reklam
Reklam

Askı Aparatlı Elbise Kutusu

Askı Aparatlı Elbise Kutusu

Askı Aparatlı Elbise Kutusu
Askı Aparatlı Elbise Kutusu reklam
Bu içerik 94 kez okundu.
Reklam

 

Mukavvadan yapılmış sağlam yapıya sahip olan askı aparatlı elbise kolileri, elbiselerin depoya kaldırılması ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için, firma ve şirketlerde kullanılan elbise kutusudur. 55 santimetre boy uzunluğu, 55 santimetre en genişliği ve 115 santimetre yüksekliği bulunan bu kutuların her alanda kullanımı oldukça rahattır. Bu boyutları sayesinde her alana rahatlıkla yerleştirilebilen ve her alanda rahatlıkla kullanıma uygun olan bu kutuları siteden temin edilmesi gerekir.

2 adet kraft kolinin ve 3 adet saman kâğıdı ile birleştirilmesiyle oluşan bu kolilerde, firma askı aparatları ile birlikte satışa sunar. Bu tür askı aparatlı elbise kutularını, Haay Ambalaj sitesinden inceleyerek hizmet alabilirsiniz. Bu hizmeti koli imalatı yapan bu firmadan rahatlıkla alabilirsiniz. Her firma kendi içerisinde askı aparatları ile birlikte bu kolileri gönderir. Toptan koli imalatı yapan firmadan hizmet aldığınız zaman bu kolilerin fiyatlarını uygun fiyata getirebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Boyut ve ebatları ile birlikte her alanda rahatlıkla kullanıma uygun olan askı aparatlı elbise kutu modelleri, birçok firma ve okullarda rahatlıkla kullanımı uygun olan kutu türüdür. Askı aparatı olması sayesinde elbiselerin depolanması ve saklanması, gerekli evrakların ve dosyaların kaldırılması, belirli eşyaların uzun süreliğine muhafaza edilmesi için kullanılır.

Birçok firma askı aparatlı elbise kolisi hizmetlerini belirli fiyat aralıklarında verir. Bu yüzden koli fiyatları her firma içerisinde değişir. Farklı türdeki koli modellerini ve renklerini incelemek için, Haay Ambalaj sitesini ziyaret ederek hizmet alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti