Reklam
Reklam

Mobilin En Büyük Eğlencesi Okey

Geçmişten bu günümüze birçok ortamda oynadığımız oyunlardan biri olan okey, çağımız içerisinde özellikle internet ortamında oynanan oyunlar arasına girmiştir.

Mobilin En Büyük Eğlencesi Okey
Mobilin En Büyük Eğlencesi Okey tufan
Bu içerik 255 kez okundu.
Reklam

 

 Oyunu yıllardır oynayıp, belirli bir ustalığa erişenler dışında yeni başlayanlar ve oyunun kurallarını öğrenmek için internet arama motorlarına okey oyna yazarak oyun hakkında bilgi almaya çalışan kullanıcılar da yoğun olarak artmıştır.

Okey oyna siteleri bu oyunun birçok çeşidini kullanıcılara sunmakta, oynanan oyunlar üzerinden puanlar kazandırmakta ve belirli bir seviyeye çıkartmaktadır. 106 taş ve tahtalardan oluşan bir oyun olan okey oynama şekillerine göre çeşitli kategorilerde bulunmaktadır. Dört farklı renk ve taşlardan oluşan oyun içerisinde mobil olarak oynarken sıranın size gelmesi ve devam ettirmeniz şeklinde oynanır. Okey kurallarına ve şekillerine Mobil Okey Oyna sitesinden ulaşabilirsiniz.

Okey Oyun Kuralları

Klasik okey oynamanın kuralları ve şekilleri mevcuttur. Oyunun bitiş diye tabir ettiğimiz şekline kadar, taşlar üzerinde kurallar gereği yapmanız gereken şekil ve tarzları uygulamakta ve sonuç olarak bitirebilmektesiniz. Okey oynama kuralları, genel olarak dört kişiyle oynamak ve oyunu bitirmek üzerine kuruludur. Mobil okey oynayabileceğiniz siteler acemi oyuncudan usta oyuncuya kadar birçok mobil oyna sayfaları açmakta ve kendi ayarınızdaki oyuncularla oyun oynayabilmekte ve sohbet edebilmektesiniz.

Okey oyna siteleri zaman zaman çeşitli başlıklar altında okey turnuvaları düzenlemekte ve bu turnuvalar sonucu çeşitli promosyonlar sağlayabilmektedir. Bu sitelerde oyun oynarken oynayacağınız oyuncuları kendiniz seçebilir ve ortam sağlayabildiğiniz müddetçe kendi arkadaşlarınızla bu oyunlara dahil olabilirsiniz. Eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz okey oynama siteleri sayesinde gününüzü değerlendirebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Birçok kaliteli okey oyna siteleri akıllı cihazlarımıza indirilebilmektedir ve arzu ettiğimiz an istediğiniz yerde girilebilmektedir. Kesintisiz hizmet için Mobil Okey Oyna sitesini tercih edebilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti