Reklam
Reklam

101 Okey Yenilendi

Okey oynamayı seven birçok kişinin merakla beklediği haber olan 101 okey oyna yeni tasarımı ve içeriği ile oyun severlerle buluşuyor.

101 Okey Yenilendi
101 Okey Yenilendi tufan
Bu içerik 150 kez okundu.
Reklam

 

 Birçok yeni seçeneği oyunculara sunarken, farklı kademelerle de her yaştan ve oyunu hiç bilmeyen oyunculara bile kısa sürede öğretir. Oyun platformu arasında tek olan ve en çok ilgi odağı olmaya devam eden 101 okey oyna odalarıdır.

Beğenileri almaya devam ederken birçok da kitlesi oluşan 101 okey beklentileri yeni versiyonuyla da karşılamaya devam ediyor. 101 Okey Oyna sitesi ile artık herkes okeyi öğreniyor. Farklı kademeleriyle de yediden yetmişe herkesin öğrenmesini sağlayan bir platformdur. Öğrenmek için sadece mobil uygulamasının cep telefonuna yüklenerek her yerde oynanır. Her zaman diliminde canlı odaları açıktır. İstenilen zamanda ve saatte oyuncuyla buluşturur.

Her Zaman Tercih Edilen Canlı Odalarda Okey

Telefon veya bilgisayara yüklenen okey oyununda çevrimiçi odalarda kişiler oynamaya hazırdır. Gerçek ve birçok kişi ile oyunları oynayanlar kısa sürede oyunun vazgeçilmez olduğunu anlar. Birçok kişinin tutkunu olduğu 101 okey oyna ile farkını ortaya koyan site içeriği istenileni vermeye devam ediyor.

Farklı seçenekleri arasında çanak okey, normal okey, çiftli okey ve eşli okey de bulunmaktadır. En çok tercih ise oyuncular tarafından her zaman canlı okeyden yana kullanılır. İsteyen herkesin ulaşabileceği 101 Okey Oyna sitesi mobil olarak ulaşmak isteyenler için her zaman hizmetinizdedir. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti