Reklam
Reklam

Gençlerin Sesi: Enes Güdük

Bir gün en iyi New school Mc’ler arasına girebilmek için yolunda emin adımlarla ilerleyen bir genç ‘’Enes Güdük’’. Çok genç olmasını aldırmayarak içinden gelen Hiphop aşkını icra eden biri. Peki Enes Güdük Kimdir? Nasıl Rap Hayatına Atıldı? Gelecekte ne gibi planları var? İşte Karşınızda ‘’Enes Güdük’’

Gençlerin Sesi: Enes Güdük
Gençlerin Sesi: Enes Güdük reklam
Bu içerik 1450 kez okundu.
Reklam

 

Bir gün en iyi New school Mc’ler arasına girebilmek için yolunda  emin adımlarla ilerleyen bir genç ‘’Enes Güdük’’. Çok genç olmasını aldırmayarak içinden gelen Hiphop aşkını icra eden biri. Peki Enes Güdük Kimdir? Nasıl Rap Hayatına Atıldı? Gelecekte ne gibi planları var? İşte Karşınızda ‘’Enes Güdük’’

Enes Güdük Kimdir?

Güdük 15 Mayıs 2006 tarihinde 3 erkek kardeşli bir ailenin ortanca çocuğu olarak Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul öğrenimini Adana'nın Sarıçam İlçesinde Bulunan Suluca İlkokulunda tamamlayan Güdük oldukça başarılı bir öğrenci olarak öğretmeninin dikkatini çekmişti. Ortaokulu ise Adana Seyhan’da yer alan Gazi Ortaokulunda tamamladı. Yine ilkokulda olduğu gibi ortaokulda da çok başarılı bir öğrenciydi.

Rap Hayatı Nasıl Başladı?

Ortaokul dönemlerinde rap müzikle tanışan Güdük bu müziği bir süre severek dinledikten sonra acaba bende yapabilir miyim diye düşünmeye başladı. Belli bir süre bu düşünceler içerisinde rap müzik dinlemeye ve bu müziği icra etme hayalleri kurmaya devam eden Enes Güdük, bir gün sosyal medyada gezinirken şans eseri Selikal Müzik ile karşılaştı. Bu oluşumla irtibata geçtikten sonra Selikal Müzik ile anlaşma sağladı. Bu anlaşmayla birlikte Selikal Müzik çatısı altına girdi.

Nereden Destek Aldı?

Enes Güdük Rap müziğe başlamadan önce aklında bazı soru işaretleri vardı; Yaşım çok mu genç? Ailem nasıl karşılar? Yeterli desteği bulabilir miyim? Kafası bu kadar karışmış olmasına rağmen bir cesaret örneği göstererek kolları sıvadı. Rap müzik yapmasını ailesi ve arkadaşları oldukça iyi karşıladı ve ona destek olmaktan sakınmadılar. Enes Güdük bu konu hakkında şunları söylüyor ‘’ Kafam çok karışıktı fakat çok istedim ve başardım, ayrıca bu işi yapmamda başta beni destekleyen aileme çok teşekkür ederim onlara minnettarım’’.

Gelecekte Neler Başarmak istiyor?

İlk hedefi gelecekte tanınan ve sevilen bir rapçi olmak. Fakat Enes Güdüğün hayalleri bunlarla bitmiyor, ileride gastronomi de okumak istediğini söyleyen Enes Güdüğün bir diğer planı ise model olmak! Şu anda çeşitli ajanslarla görüşme halinde olduğu ve yakın zamanda sonuçlanacağını belirtiyor.  

Hemen Dinle https://youtu.be/1ZEOXXWQCqA

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti