Reklam
Reklam

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip
Sürat Kargo Takip reklam
Bu içerik 198 kez okundu.
Reklam

 

 

Ülkenin dört bir yanına sıkıntısız ve hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapan sürat kargo 2003 yılından bu yana hizmet vermektedir.

 

Sürat kargo takip işlemleri için kullanıcılara takip numarası ile sorgulama, satış kodu ile sorgulama ve telefonla sorgulama gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu sorgulamalar sayesinde gönderinin nerede olduğu, son birime veriliş tarihi ve saat, gönderiye bilgiler, kargoyu gönderen kişi ya da kurum bilgileri gibi detaylar yer almaktadır. Sorgulama ekranında kargonun tahminen hangi gün teslim edileceği bilgisine de yer verilir.

 

Kargo Takip Numarası İle Gönderi Sorgulama

Kargo takip numarası gönderi kargoya teslim edildikten sonra ilgili numaraya sms olarak gönderilir ve elden teslimlerde makbuz üzerinde yer alır. 12 haneden oluşan bu numarayı kullanmak için Sürat Kargo’nun internet sitesine girip kargo takip ekranını açmanız gerekecektir. Ekrandaki sekmeye numarayı yazdıktan sonra getir kısmına tıkladığınızda kargonuza ait tüm bilgiler ekrana gelecektir. Dilerseniz aynı sorgulamayı satış kodu bilgileri ile de yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmek için internet bağlantınızın olması yeterlidir.

 

Telefonla Kargo Takibi

Telefonla kargo takibi yapmak istenildiğinde Sürat Kargo çağrı merkezini aramak gerekecektir. 0850 202 0 202 numarasından hizmet veren çağrı merkezi üzerinden sorgulama yapabilmek için kargo teslimi esnasında verilen bilgileri kullanmak gerekir. Tüm kanallar üzerinden kargo takip numarası kullanılarak sorgulama yapılabilir.

 

Şubeden Kargo Takibi Yapılır Mı?

Elinde barkod ya da takip numarası olmayan kişiler için şubeden kargo takibi yapmak mümkündür. Normal süreçte Sürat kargo hafta içi günleri ve Cumartesi günü hizmet vermektedir. Cumartesi günü çalışma 14.30’da bitmektedir. Bu süre içerisinde gönderi ile ilgili bütün işlemler şube üzerinden yapılabilir. Kargo takip numarası ile işlem yapmak her zaman sürecin daha hızlı ve pratik olmasını sağlayacaktır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti