Reklam
Reklam

Üretimde Kapasite Önemlidir

Sektörde iyi olmanın yanı sıra, ihtiyaca göre kapasite de çok önemlidir. Eğer siz sektörde iyi hizmet veya iyi bir üretim yapıyor olabilirsiniz ama kapasiteniz kısıtlı ise ihtiyaca cevap vermeye bilirsiniz.

Üretimde Kapasite Önemlidir
Üretimde Kapasite Önemlidir Tanitimweb@sanikhaber.com
Bu içerik 260 kez okundu.
Reklam

Sektörde iyi olmanın yanı sıra, ihtiyaca göre kapasite de çok önemlidir. Eğer siz sektörde iyi hizmet veya iyi bir üretim yapıyor olabilirsiniz ama kapasiteniz kısıtlı ise ihtiyaca cevap vermeye bilirsiniz. Kapasitenin önemini iyi kavramış firmalardan biri olan E.G Pres Ltd. Şti., 3000m2 kapalı alanda ve müşteri siparişleri doğrultusunda planlanan üretim programına göre, 60 tondan 500 tona kadar kapasitesi bulunan pres bölümümüzde şekillendirme yapabiliyor.

 

E.G Pres Ltd. Şti.nin kapasitesi aldığı işler doğrultusunda çok yeterlidir. Firma; soğuk metal şekillendirme diyebileceğimiz sac baskı, kaynaklı birleştirmeler, montajlı birleştirmeler gibi hizmetleri vermekte ve üretim yapmaktadır. Tüm bu üretim ve imalat alanlarında kapasitesi oldukça yeterlidir.

 

Firmayı daha iyi tanıyabilmek ve kapasitesi daha iyi anlayabilmek için firmanın web sitesini inceleyebilirsiniz. Firmanın web sitesini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

E.G Pres Ltd. Şti. Pres Hatları

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti