Reklam
Reklam

Adana Oto Kiralama Hizmetleri

Araç kiralamak çoğu zaman o arabaya gerçekten sahip olduğunuzda karşılaşacağınız sorunları minimum seviyeye indirger. Burada yine sahip olduğunuz, kendinizi onun sahibi gibi hissedeceğiniz bir araç vardır, ama birçok açıdan da sizi avantajlı hale getirecektir.

Adana Oto Kiralama Hizmetleri
Adana Oto Kiralama Hizmetleri mcs
Bu içerik 1173 kez okundu.
Reklam

Araç kiralamak çoğu zaman o arabaya gerçekten sahip olduğunuzda karşılaşacağınız sorunları minimum seviyeye indirger. Burada yine sahip olduğunuz, kendinizi onun sahibi gibi hissedeceğiniz bir araç vardır, ama birçok açıdan da sizi avantajlı hale getirecektir.

Artan vergiler ve ülke olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik durum göz önünde bulundurulduğu zaman insanların neden araba satın almayı düşünmeyerek, araba kiralamak istemesini anlamlandırabilmemiz biraz mümkün. Özellikle de firmalar içerisinde yaygın bir furya haline gelmiş olan ve sürekli artan, bununla birlikte eşinizden dostunuzdan, iş arkadaşınızın da içerisinde bulunduğu, tanık olduğunuz herhangi bir konuşmada ‘’araç kiraladım’’ cümlesini duymuş olmanız da kaçınılmaz.  Araç kiralama işlemini yapan firmalar rent a car olarak bilinir. Biz bu Adana oto kiralama firması olarak, araç kiralama işlemini uzun yıllardır güvenilir bir biçimde sürdürmekteyiz. Ve hayallerinizdeki araca, araçlara ulaşmada ya da başınıza gelen zorluklarda size güvenilir bir hizmet sunmak, sizin yanınızda olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak adına uzun yıllardır bu piyasada bulunmaktayız.

Yazının başlangıcından ve sonuna kadar her detayından bahsedeceğimiz bu süreçte aklınızda araç kiralama hizmetine dair kalan soru işaretlerini gidermek, tedirgin olduğunuz hususları aydınlatmak ve en önemlisi ise bu süreçte sizi yanıltmamak adına yanınızda olduğumuzu ve bundan sonraki süreçlerde de yanınızda olacağımızı da bilmenizi isteriz.

Araç kiralama hakkında bilgi edinmek adına internette gezinmiş olabilirsiniz, Adana’da oturmadığınız halde bu yazıya denk gelmiş de olabilirsiniz. Yine de yazıyı okumaya devam etmenizi istiyoruz. Zira buradan edindiğiniz bilgilerle Adana şehrine yolu düşen iş arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza tavsiye etmekten hiçbir çekince duymayacağınız, güveneceğiniz ve bu hususta hiçbir şüpheye düşmeyeceğinizin teminatını veriyoruz. İzninizle şimdi araç kiralama nedir, nasıl olur, avantajları nelerdir, araç kiralama süreci boyunca Adana oto kiralama firmamızı neden tercih etmelisiniz gibi sorulara yanıt vereceğimiz yazıya geçebiliriz.

Araç Kiralama Nedir?

Alacağınız hizmeti bilmeniz, sürece yabancılık çekmemeniz adına ne olduğundan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bu araç kiralama süreci boyunca, bunu sadece bireyler tekelinde değil genel olarak firmaları da ele almak gerekiyor. Zira araç kiralama açısından genel bir çerçeve çizmek istenirse araç kiralama sürecini günlük kiralama ve uzun dönem kiralama diye iki şekilde sınıflandırmamız mümkün. Günlük bir şekilde kiralanan araçlar genellikle turistik amaçlar, günübirlik geziler, kamplar ya da kısa mesafe işleri doğrultusunda tercih edilir. İkinci bir seçenek olan uzun dönem kiralamalarını ise genellikle firmalar tercih ederler. Zira uzun dönem araç kiralamanın pek çok açıdan kolaylık sağlar. Bundan dolayı firmalar genellikle uzun dönem araç kiralama yoluna gitmektedir. Araba kiralama hizmeti uzun yıllardır Dünya’nın farklı yerlerinde tercih edilmekle birlikte, son zamanlarda ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Araç Kiralama Nasıl Yapılmaktadır?

Kiralama nedir? Sorusunu cevapladığımıza göre ‘’Nasıl yapılmaktadır’’ sorusuna cevap verebiliriz. Aracınız olsun ya da olmasın, araç kiralamanızın gerekeceği anlar olabilir. Bu süreci daha önceden deneyimlememiş insanlar buna biraz daha temkinli bakabilir. Korkmayın, süreç çok basit bir şekilde ilerlemektedir. Bu sürecin ne kadar basit bir şekilde ilerlediğini görmek adına Adana oto kiralama firmamızdan hizmet alabilirsiniz

Neden Araba Kiralanmalı?

Araç kiralamanın avantajları elbette saymakla bitmez, ama size dezavantajları da varmış gibi gelebilir. Çevrenizde araç kiralama işlemini deneyimleyen insanlardan belki de aklınızda soru işaretleri doğuracak şeyler duymuş olabilirsiniz. Adana oto kiralama firmamızın yaşanan bu süreçte her daim yanınızda olduğunu, olacağını ve ‘’kötü’’ diye nitelendirilen deneyimlerin biraz da ‘’kişisel’’ olduğunu unutmayın. Şimdi sorumuzun cevabına geçmek istiyorum. Araç kiralamanın, araç satın almaya ve araç kiralama hizmetinin minibüs- dolmuş gibi toplu taşıma araçlarına ya da taksi gibi taşıtlar karşısında sizi nasıl avantajlı konuma sokacağını madde madde açıklayabiliriz. Bununla eşgüdümlü olarak ise Adana oto kiralama firmamızı tercih etmeniz durumunda karşılaşacağınız avantajları da görmek açısından size büyük bir fayda sağlayacaktır. Pek uzatmadan konumuza geçelim. Neden araba kiralamalıyız?

 • Araç satın alma sürecinde en önemli unsurlardan birisi de ödeyeceğiniz vergilerdir. Bu araç vergilerinin bir hayli fazla olması, bu süreci yani araç satın alma sürecini de bir hayli zor kılmaya yetiyor. Kişi, verdiği iki araba parasıyla bir araba almayı seçebilir, ama diğer bir kişi kısa veya uzun vadede araç kiralayarak bu süreçte kazanan taraf olmayı seçebilir. Araba kiralamanın size, eşinize dostunuza toplu fayda getireceği sürece geçmeden önce, bir araba satın almayıp, kiralamayı tercih ettiğinde nelerin boyunduruğundan kurtulup kazançlı olduğuna değinmek istiyorum biraz. Şöyle:
 • Kiralamış olduğunuz araç, araçlarda herhangi bir muayene ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.
 • Kiraladığınız ve sonrasında deneyimlediğiniz aracı bırakıp farklı farklı araçları da deneyimlemeniz mümkün. Sevdiğiniz, çocukluğunuzdan beri içinizde ukde kalan, ya da çocuğunuzun, eşinizin arzuladığı sizlerle aynı hisleri paylaştığı araçlar vardır. Ya da sizin de içerisinde bulunmaktan keyif alacağınız pek çok araç vardır, ama bunu karşılayacak maddi gücünüz yoktur. X arabasını kiralar heves alırsınız, sonrasında ise arzu ettiğiniz y arabasına geçersiniz. Bu süreç içerisinde de her açıdan bakıldığında aileniz, siz, eşiniz vesaire derken sürekli olarak kazanan konumda olursunuz. Sadece araç içerisinde değil, bu seçim süresinde de kontrol sizde. Yani araç satın aldığınızda ödemeniz gereken bu miktara, kira odaklı baktığınızda bu süreç sizin için daha avantajlıdır.
 • Araç kiralamak adına tercih ettiğiniz firmalar sizleri ‘’sigorta ödeme’’ zorunluluğundan da kurtaracaktır.
 • Evet belki de araba fiyatları epey pahalı ikinci el bir araba alayım diye düşünebilirsiniz, bu süre zarfında iletişime geçtiğiniz kişileri bilmiyorsunuz, bu süreç sizi bir hayli yorabilir. Arabayı alım – satım için vakit kaybedersiniz oysa araç kiralayarak bu sürecin size yaşatacağı dayanılmaz yorgunluğu elinizin tersiyle kenara itmek de sizin kendi ellerinizde.
 • Araba kiralamak sizi Motorlu Taşıtlar Vergisi(MTV)’den ve Özel Tüketim Vergisi(ÖTV)’den kurtaracaktır. Ve siz artık bu vergileri ödemek zorunda kalmayacaksınız.
 • Satın aldığınız bir araç çoğu zaman kapıda yatacaktır. Oysa istediğiniz zaman zarfında ya da o an içinde bulunduğunuz mevcut konum gerekliliğiyle oluşan bir acil durumda araç kiralamayı tercih ederek sadece kullandığınız süre zarfının parasını ödersiniz.
 • Maddi gücünüz olmadığı halde, ‘’işte benim olmalı bu!’’ dediğiniz araca binmek adına belki de kredi çekecek, sınırları zorlayacak ve sürekli artan bir miktar para ile boğuşmak zorunda kalacaksınız. Dertsiz başınıza dert alacak, sürekli olarak ödemek zorunda olduğunuz bir miktarı düşünmek bile sizi tedirgin etmeye yetecek ve yaşadığınız hayattan pek keyif alamayacaksınız. ‘’Şimdi’’nin stresini ve ‘’yarın’’ın kaygısını bir kenara bırakarak bu yükümlülüklerin altına girmektense araç kiralamanız daha yeğdir.
 • Araç kiralama hizmetini sadece aracı olan insanlar tercih etmez. Bu yanılgıya da düşmeyelim. Kendi aracınız olduğu halde Adana’ya iş, aile, akraba ziyaretine gelmek, ya da direkt keşfetmek, yemeklerini tatmak adına gelmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Kendi aracınızla gelme düşüncesi sizi tedirgin ediyor olabilir, uzun yol düşüncesi siz korkutmasın Adana’ya uçakla gelmeyi tercih ederek bu mesafeyi en aza indirger, sonrasında kendiniziAdana oto kiralama firmamıza bırakarak, bizi tercih ederek güzel memleketimizde yapacağınız geziyidahakeyifli bir hale getirebilirsiniz.
 • Satın almak istediğiniz zaman çok büyük meblağlar ödeyeceğiniz ‘’lüks’’ arabayı kiralayarak bu sürecin tadını çıkarmak.

Araç Kiralama Hizmeti Sizlere Ne Sunar?

 • Kendi aracınızda yapmak istediğiniz çoğu şeyi kiraladığınız araç, araçlarda da deneyimleyebilmeniz mümkündür. Araç kiralama hizmeti sizi iş yükünden, araç satın-alma sürecinde karşılaşacağınız ve sizi yoracak bazı prosedürleri yerine getirmekten kurtarır.
 • Toplu taşımadan kaçarak gideceğiniz yere taksi ile gitmek istediniz, belki de verdiğiniz bu para ile kalabalık ile yolculuk etmekten kurtulacaksınız, ama gideceğiniz yer uzun ise bu ücret cebinizi yakacaktır.
 • Toplu taşımalar şehirlerin bir vazgeçilmezi, istenilen yerlere, en azından bu merkezlere gitmektedir. Ve bunu da cüzzi bir miktarda yapabiliyor belki, ama araç kiralayarak bu kalabalığa girmekten kurtulabilir ve eşinizle, dostunuzla, akrabalarınızla yapacağınız bir hafta sonu kaçamadığında Adana oto kiralama firmamızdan araç kiralama hizmeti satın alarak bu aracı kendinize yol ortağı edinebilirsiniz.

Genelde araç kiralama nedir, size ne gibi faydalar sağlar, neden gidip bir araç kiralamalıyız sorularına ve özelde de bu süreç boyunca neden Adana oto kiralama firmamızı seçmeniz gerektiğini vurgulamaya çalıştık. Bunu biraz daha güçlendirmek adına ekibimizden, gerek sektördeki konumumuzdan gerek ise Adana’da bulunduğumuz yerleşkeden, bize nasıl ulaşacağınızdan, fiyat içeriklerinden, otomobillerimizden bahsederek bunu biraz daha ayrıntılı hale getirmek suretiyle sizlere daha fazla yardımcı olmayı arzuluyoruz. Ayrıca Adana oto kiralama firması olarak sizin için burada olduğumuzu da tekrar tekrar dile getirmek istiyoruz.

Neden Adana Oto Kiralama?

Adana oto kiralama firması olarak senelerdir bu sektörde müşterilerin çağrılarına kulak vererek, aldığımız geri dönütler doğrultusunda değişime giderek sürekli olarak tercih edilen ve bunu da sürdürmek adına müşterilerimizle kurduğumuz ilişkinin bozulmaması adına çabalıyoruz. Farklı farklı kişilerin de olduğu, ama sürekli farklı farklı kişiler değil, aynı kişilerin de süreklilik sağladığı bir şekilde tercih edilmemiz nedeniyle, içinde bulunduğumuz Adana’da sektörde öncü bir konumda bulunduğumuzu söylemek isteriz. Ofisimizin kapıları sizler için her daim açıktır ve 7/24 kesintisiz hizmet sağlamak adına buradayız.

Araç Kiralama Fiyatları Nasıl?

Yazının genel hatlarında da bahsedildiği gibi, araç kiralama işlemi, araç satın almaya maddi durumu yetmeyen insanların eğer varsaaraç sürme gibi hayallerini gerçekleştirmek, bu hayalde bir nebze olsun payı olarak onları mutlu kılmak, işlerini kolaylaştırmak ve onların yanında olmak koşuluyla işteş bir şekilde ilerleyen bir sürecin parçasıdır. Bahsedilebilecek ilk husus ise araçlarımızın herkes tarafından ulaşılabilir bir fiyatla başlıyor olması ve fiyatlarımızın da uçuk bir seviyede başlamayarak her bütçeye uygun araçların bulunmasıdır. Firmamıza telefon aracılığıyla ulaşabilir, bize bütçenizden bahsedebilir, bu seçenekler doğrultusunda ekibimizi oluşturan çalışma arkadaşlarımızın sizlere hangi model, hangi marka aracın verileceği hususunda size yardımcı olacağından hiçbir çekinceniz olmasın. Kiraladığınız araç daha düşük bir segment olabilir, orta seviyede bir araç olabilir ya da daha lüks bir araç olabilir. Araçların modeli doğrultusunda fiyatların değişmesi elbette kaçınılmaz, ama aldığınız aracın markası ve modeli ne olursa olsun bizden göreceğiniz hizmet aynı şekilde olacaktır.  Hangi aracın ne kadar fiyata sahip olduğunu, günlük ya da bu araçların uzun kullanımlar tercih edildiğinde ortaya çıkan fiyatı netleştirmek adına Adana oto kiralama firmamıza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Araç kiralama işlemi hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu şekildedir. Umuyoruz ki aklınızdaki sorulara cevap olarak bu süreci bir nebze de olsun hızlandırabilmişizdir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti