Reklam
Reklam

Penis Pompası Yararlı Mı?

Penis Pompası Yararlı Mı?

Penis Pompası Yararlı Mı?
Penis Pompası Yararlı Mı? reklam
Bu içerik 45 kez okundu.
Reklam

 

 

Penis pompası daha çok penise egzersiz yaptırmak için kullanılan bir pompadır. Penis  pompaları hijyenik ve temiz olması gerekmektedir. Bu yüzden penis pompasını kullanmadan önce iyice temizlemelisiniz. Her kullanımdan sonra hijyenik temizliğin yapılmasında fayda vardır. Bunu yaparken sökülebilen tüm parçalarının sökülüp temizlenmesi daha uygundur. Penis pompası düzenli olarak maksimum 3–4 ay kadar kullanılmalıdır. Her kullanımda en çok 15 dakikalık seanslar yapılmalıdır. Bu süreleri aşmak penisin tahriş olmasına ve zarar görmesine yol açabilir. Pompayı kullanırken penisin fanusa girişinde güçlük olursa, kayganlaştırıcı krem veya jel kullanabilirsiniz.

 

Penis pompasını kullanmaya geçmeden önce talimatların iyice okunması gerekiyor. Uygulama öncesi penis temizlenmeli ve hijyeni sağlanmalıdır. Daha sonra penis pompasının hijyenik temizliğinin yapıldığından emin olunarak vakumlama işlemine geçilmelidir. Pompanın fanusuna  vajinal ya da normal yumuşak başlıklardan biri takılır. Penis, fanusun giriş kısmına yaklaştırılır ve arada mesafe kalmaması sağlanır. Daha sonra vakum pompasına basılır ve penis fanusun içine girene kadar devam edilir. Penis fanusa tam olarak girdiğinde de havası boşaltılır ve penis fanustan çıkarılır. Bu işlem maksimum 15 dakikayı geçmemelidir. Penis pompasının doğru kullanımı  bu şekildedir, fakat penis büyütücü pompayı kullanmadan evvel ürünle birlikte gelen kullanma talimatlarını okumanızda fayda olduğunu unutmayın.

 

Penis Pompası Temizliği Nasıl Yapılır?

 

En verimli sonucun elde edilebilmesi için penis pompasının doğru bir şekilde düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Hatalı kullanımda beklenen fayda sağlanamaz ve olumsuz sonuçlara da neden olabilirsiniz. Bu nedenle kullanımına özen gösterilmesi gereken bir üründür. Kişisel temizliğin sağlanması açısından penisin işlemden öncesinde temizlenmesi gerekir. Pompanın tüm aparatlarının ve parçalarının kullanım sonrası kesinlikle yıkanması ve temizlenmesi gerekmektedir.  Penis pompasından en iyi şekilde yararlanabilmek için 3-4 ay aralıksız düzenli olarak kullanılması gerekir. Pompa kullanırken, penisin fanusa girip çıkmasını kolaylaştırmak için vakumlama sırasında bir yağlama jeli kullanılabilir. Yapılan yanlışlar ve aşırı kullanım dışında penis pompasının insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi veya zararı bulunmamaktadır. Önemli olan husus penis pompasının kullanım sırasında zarar görmemesi ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Bu noktaları dikkate almaz veya takip etmezseniz penis pompasından beklenen faydaları göremeyebilirsiniz. Ürünle birlikte verilen kullanım talimatlarına kesinlikle uymalısınız.

 

Penis pompasının daha keyifli olması için fanusun başına vajina şeklinde olan başlıkları takabilirsiniz. Bu size tam bir oral seks keyfi sunacaktır. Penis pompası ile keyifli bir şekilde penis egzersizi yapabilecek ve faydalarını görebileceksiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti