Reklam
Reklam

Diş Kliniği İç Mimarlık Tasarımları

Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon gibi alanlarda hizmet veren Picco Mimarlık, Antalya

Diş Kliniği İç Mimarlık Tasarımları
Diş Kliniği İç Mimarlık Tasarımları doguizm
Bu içerik 680 kez okundu.
Reklam

Mimarlık, iç mimarlık, dekorasyon gibi alanlarda hizmet veren Picco Mimarlık, Antalya merkezli olarak çalışıyor. İş yeri, konut, işletme mekanları, okullar gibi yerler için projeler üreten firmanın en çok çalıştığı alan ise sağlık kurumları.

Bugüne kadar birçok klinik tasarım projesi firmanın mimarları tarafından hazırlandı ve başarıyla tamamlandı. Antalya iç mimar işleri arasında dental mimarlık alanındaki projelerin en dikkat çekenleri Picco Mimarlık tarafından yapılmıştır.

 Firmanın web sitesindeki referanslar bölümünden bitirilen diş kliniği iç mimarlık projeleri incelenebilir. Eserlerin her biri bambaşka renklerle bambaşka tasarımlarla yapılmış ve her birinin kendine ait bir kimliği var gibi.

Her projenin kendine özgü bir tarzı olsa da modernlik, şıklık, sıcaklık gibi ortak noktalarının varlığı da göz ardı edilemez.

Projelerin Özellikleri

Projeler müşterilerin isteklerine, zevklerine, düzenlenecek alanın büyüklüğüne, klinikte yapılacak işlerin özelliklerine göre farklı tarzlarda oluşturuluyor. Ortak kullanım alanlarında ve lobilerde modern zamanlara uygun oturma grupları, koltuklar, masa ve sehpalar yerleştiriliyor.

Diş kliniklerinde binanın giriş kapısından en dip köşelerine kadar bir uyum ortaya konuyor. Gelen hastaların kendilerini rahat hissedebilecekleri, tekrar tekrar gelmeyi isteyecekleri sıcak bir ortam meydana getiriliyor.

Picco Mimarlık'ın yapıp teslim ettiği her proje müşterilerinden olumlu geri bildirimler alıyor. Görenler görmeyenlere anlatıyor, birbirine tavsiye ediyor ve firmanın başarı hikayesi Antalya sınırlarını aşarak her yerde duyuluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti