Reklam
Reklam

Katalog Tasarımı en iyi Bi Düşün Medya ve Ajans’ta yaptırılır

Katalog tasarımı firmanızın reklam yüzünü en iyi anlatan yaptığınız işlerinizi en kolay tanıtma yoludur. Katalog tasarımı en iyi olarak Bi Düşün Medya ve Ajans’ta yaptırılır.

 Katalog Tasarımı en iyi Bi Düşün Medya ve Ajans’ta yaptırılır
 Katalog Tasarımı en iyi Bi Düşün Medya ve Ajans’ta yaptırılır tufan
Bu içerik 557 kez okundu.
Reklam

 

Katalog tasarımı bir işletme için özenle seçilmesi gereken bir meseledir. Ürünler ve düşünceler ne kadar muhteşem olursa olsun, iyi bir katalog tasarımı yapılmazsa müşteriye envanterler doğru olarak yansıtılamaz.

O yüzden katalog tasarımı için en doğru isimlerle çalışmak elzemdir. Bi Düşün Medya ve Ajans olarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz! Uzman ekibimiz ve sınırları aşan tasarım kadromuz ile Katalog Tasarımlarınızı yapmaya talibiz. Unutmayın  Bi Düşün Medya ve Ajans olarak sizlerin bir telefon uzağınızdayız.

Katalog tasarlarken nelere dikkat edilmeli?

Logo veya kartvizit gibi bir katalog, marka bilincini belirlemek ve güçlendirmek için kullanılan bir araçtır.

Pazarlama uzmanları, bir kataloğun oluşturulmasında ne kadar hassas olunacağını ve iyi bir kataloğun satış açısından ne kadar fark yaratabileceğini bilir.

Mümkün olduğunca aşağıdakileri içeren bir belge oluşturmak önemlidir:

İşlevsel: başvurması kolay ve sezgisel olarak tasarlanmış;

Çekici: iyi bir sağlam kapak, yüksek kaliteli kağıt, net ve modern bir düzen vb.

Katalog hangi formatlarda oluşturulabilir?

 Öncelikle katalog formatlarına bakalım. Katalog her zaman dijital olarak oluşturulur, ancak bitmiş ürün iki türden biri olabilir:

  • Baskı kataloğu
  • Dijital katalog

Çevrimiçi katalog nasıl tasarlanır?

İlk çevrimiçi ürün kataloğunuzu oluşturacaksanız veya şirketinizin şimdiye kadar oluşturduğu kataloğu geliştirmek istiyorsanız, herhangi bir şirketin ve müşterinin temel hedeflerine yanıt veren bir ürün kataloğunu nasıl hazırlayacağınızı söyleyebiliriz.

Kapağınızı net ve öz yapın

Şirket adınız ilk bakışta okunması kolay olmalıdır. Adınızı tanınmaz hale getirecek herhangi bir şekilde süslemeye çalışmayın. Yürürlük tarihlerinizi de bulmak kolay olmalıdır. İyi bir yer bulduğunuzda, her sorun için orada tutun. Son olarak, sizinle iletişim kurmanın iki yolunu belirtin: müşterilerin sizinle en başından nasıl iletişim kuracaklarını bilmeleri için telefon numaranızı ve web adresinizi listeleyin.

 

Unutmayın! Tüm bunları uzman kadromuz ile sizler adına tasarlamak için Bi Düşün Medya Ve Ajans olarak talibiz. Katalog Tasarımı için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti