DOĞANAY EVDEN EVE NAKLİYAT

DOĞANAY EVDEN EVE NAKLİYAT
DOĞANAY EVDEN EVE NAKLİYAT mcs
Bu içerik 4087 kez okundu.
Reklam

Doğanay evden eve nakliyat sayesinde artık taşınmak zorlu, zaman kaybettirici ve eşyalara zarar veren bir olay olmaktan çıkıp aksine olanaklar dahilinde en hızlı yoldan eşyaların asla zarar görmediği keyifli bir iş halini alıyor. Taşınmak yolunda tecrübe sahibi çalışanlarımız normalde sizlerin omuzlarında yük olan demonte, monte ve paketle gibi hummalı işleri sizlerin omuzlarından alıyor ve ustalıkla bu işleri en kısa zamanda hallediyor. Bu sayede tecrübe ve ustalık ile demonte edilip paketlenen eşyalarınız en küçük bir zarar bile görmeden son model ve son teknoloji ile donatılmış araçlarımıza yükleniyor. Taşımacılık işlerinde siz değerli müşterilerimizin en çok şikâyet ettiği konu eşyalarınızın gördüğü zarardır. Bu bazen kırılan bir tabak, bazen çizilen bir masa ayağı, yırtılan bir koltuk kenarı, parçalanan manevi değeri yüksek belki de antika bir vazo ya da kaybolan küçük parçalar halini de alabiliyor. Bizler ise eşyalarınızı korumayı ve güvenle istediğiniz noktaya taşımayı kendimize amaç edinmemiz sebebi ile şirketimiz bünyesinde hiçbir zaman bu şekilde hatalara yer vermemekteyiz. Yaşadığımız evi asıl ev yapan içine koyduğumuz bizimle bağları olan çeşitli ve çok sayıda eşyadır. Bu eşyaların çoğu ile bağ kurarak uzun yıllar boyunca kullanıyoruz. Bu yıllar boyunca sizlerin bir kere kırmadığı, bir kere çizmediği, bir kere yırtmadığı ya da kaybetmediği değerli eşyalarınız taşıma işlemi sırasında zarar gördüğünde durum daha da zor bir hale bürünüyor. Nitekim içinde bulunduğumuz sektör gereği bazı hususlara gerekli hassasiyet ile yaklaşılmaması bu sorunlara sıkça kapı aralıyor. Bu durumda bizler sizlerin özenle kullandığınız, baktığınız eşyalarınıza özel bir hassasiyet ile yaklaşarak zarar gelme ihtimalini sıfıra indirmekteyiz.

Bu hassasiyetimiz her bir müşterimizin evindeki her bir parça için gerekli olmak suretiyle büyük salon koltuklarından, küçük bir mutfak eşyasına kadar her bir eşya için geçerlidir. Gösterdiğimiz bu hassasiyet sayesinde 1990 senesinden beri hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizin hiçbir eşyası zarar görmemiş, Türkiye’nin her yerine sağlam ve en hızlı şekilde teslim edilmiştir. 30 senelik tecrübemiz bizlere nakliyat işlemleri sırasında dikkat etmemiz gereken en küçük fakat en önemli unsurları öğretmiş ve bu sayede engin birikimimiz sayesinde de sizlere eksiksiz hizmet vermemizi sağlamıştır. Yazımızda tüm bu anlattıklarımızı ayrıntılı bir şekilde açacak ve şirketimizin bünyesindeki seçenekleri sizler ile paylaşacağız.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğanay evden eve nakliyat olarak sizlerin eşyalarınızı belirli kural ve prensipler çerçevesinde taşıyoruz. Bu kurallar çoğu şirket için görmezden gelinse dahi bünyemiz içerisinde bulunan her çalışan için kurallar oldukça önemli bir noktadadır. Taşımacılık işinde bir numara olmamızın ve müşteri memnuniyetimizin en üst seviyede bulunmasının sebebi her daim bu kurallara bağlı kalmamızdan kaynaklıdır. Profesyonel, tecrübeli ve bilgili ekibimiz tarafından eşyalarınız usulüne uygun ve bizzat eşyalarınızın şekil ve büyüklüğüne göre özel olarak demonte işleminden sonra paketlenir. Bu paketleme işlemi sırasında özellikle eşyalarınızın hasar görebilecek hassas böylelerine dikkat edilerek tamamlanır. Çizilme tehlikesi görülen yerler daha dikkatli paketlenir. Kırılma tehlikesine karşın eşyalarınız araçlara dikkat ile yüklenir ve kırılma ihtimalini sıfıra indirmek amacı ile uzmanlarımız tarafından eşyalar incelenir. Özellikle teknolojik açıdan gelişmiş ve son model olan taşıma işlemlerimizde kullandığımız araçlarımız eşyalarınızı her koşulda ve eşyalarınızın büyüklüğü fark etmeksizin yerleştirilebilecek kapasiteye sahip olmakla beraber son teknolojileri kullanmamız sebebi ile de eşyalarınızı oldukça hızlı bir şekilde yerleştirilebilmektedir.

 Asansör sistemimizin yeni ve güvenilir olması hem can hem de mal kaybını önlemek adına dikkat ettiğimiz noktalardan biridir. Doğanay evden eve nakliyat sayesinde eşyalarınızı hızlı ve sağlam bir şekilde binanızın şekli, yeri, katı ne olur ise olsun her zaman eşyalarınıza ulaşarak onları sağlam bir şekilde araçlarımıza yükleyebilmekteyiz. Asansörümüz hızlı ve sağlam, bakımları tam, kontrolleri gerçekleştirilmiş bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Bu nedenle herhangi bir bozulma ya da aksilik yaşanmayacağına dair garanti edebiliriz. En hızlı şekilde paketlenip aşağıda bekleyen araçlarımıza yüklenen eşyalarınız sonrasında yeterli hacme sahip araç kapasitemizin içine eşya çeşidinize ve şekline uygun bir şekilde yerleştirilip sağlamlaştırılır. Bu işlem sayesinde yol sırasında olabilecek herhangi bir aksilik sırasında eşyalarınıza bir zarar gelmemesi sağlanmış olunur. 1990 senesinden beri biriktirmiş olduğumuz tecrübelerimiz neticesinde bünyemizde çalışan güvenilir çalışanlarımız sayesinde Doğanay evden eve nakliyat olarak kurumumuzda çalışan her çalışanımız tecrübeli olup, bu tecrübelerini eşyalarınızın bütünlüğünü korumak amacı neticesinde kullanmaktadır. Araçları kullanan çalışanlarımız hem trafik açısından hem de eşyalarınızın araç içindeki hareketlerini sıfıra indirmek amacı ile dikkatli bir şekilde kullanmaktadır.

Gidilmek istenilen noktaya gidildikten sonra ise eşyalarınız tekrar dikkatli bir şekilde araçlarımızdan indirilir daha sonrasında da tekrar asansörü kullanarak taşınacak olan kata taşınıyor. Eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşındıktan sonra istediğiniz eşyayı istediğiniz odaya bırakıyor ve paketleme işleminin tersini gerçekleştirerek eşyalarınızı açıyoruz. Sonrasında sizlere kalacak olan işleri en aza indirmek amacı ile kurumumuzda çalışan çalışanlarımız demonte edilen eşyalarınızı sizlere monte ederek teslim etmektedir. Bu nedenle 30 senedir sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi, ekonomik oluşu, güven verici hassas çalışmaları sayesinde müşterime memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyarak sizlerle beraber çalışmaktayız. Bizlere her ilden ve 7/24 günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
MEHMET EMİN DOĞAN KİMDİR?
Ulaş Sungur Kimdir?
Ulaş Sungur Kimdir?