Reklam
Reklam

​Kumandalı ve Işıklı Pergola Sistemleri

Eviniz veya iş yeriniz için modern ve şık bir teras kaplama çözümü mü arıyorsunuz? Otomatik veya motorlu pergola perde sistemleri az bakım gerektirir, dayanıklıdır ve her türlü hava koşulunda dış mekân deneyimlerini geliştirmenin kesin bir yoludur.

​Kumandalı ve Işıklı Pergola Sistemleri
​Kumandalı ve Işıklı Pergola Sistemleri Tanitimweb@sanikhaber.com
Bu içerik 567 kez okundu.
Reklam

Eviniz veya iş yeriniz için modern ve şık bir teras kaplama çözümü mü arıyorsunuz? Otomatik veya motorlu pergola perde sistemleri az bakım gerektirir, dayanıklıdır ve her türlü hava koşulunda dış mekân deneyimlerini geliştirmenin kesin bir yoludur. Pergolalar, özel spesifikasyonlara göre sipariş üzerine üretilmekte olduğundan herhangi bir ev veya kurum sahibinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde boyutlanıdırlabilir. Ayrıca çeşitli yapı türleri, çatı kaplama, kanvas tasarımlar, yan paneller, aydınlatma ve çeşitli otomasyon çözümleri arasından seçim yapılabilir. Kumandalı ve ışıklı pergola sistemleri mekâna şık ve pratik çözümler getirmenin en modern yoludur.

Motorlu Perde m2 Fiyat

Motorlu perde sistemleri kumaş, tül ve bütün mekanizmalı perde modellerine uygulanabilir olmasının yanında, pratik bir sistemdir. Doğru ellerden alındığında en kaliteli hizmet en cazip fiyatlarla alınabilir, bu da konfor yanında tasarruf etmeyi sağlar. Gündüzler perde sistemleri profesyonel ekibi ile uygulanacak olan mekânlara, kaliteli perde sistemleri sağlamanın yanında fiyat açısından da müşteriyi memnun etmeyi hedefleyen çözümler üretir. M2 fiyatlaruygulanacak mekânın ölçülerine, malzeme seçimine, ek hizmet ve donanım istenip istenmediğine bağlı olarak değişir. Bu konuda sağlamlık, konfor, estetik ve doğru fiyatı bir çatıda toplamayı başaran firmamızla iletişime geçerek projelendirme hizmeti alabilirsiniz.Unutmayın! Konforunuza konfor eklemek istiyorsanız, hizmet almanın keyfi ancak doğru firmayı seçmekle çıkarılır.

Zip Perde Nedir?

Günümüz mimarisinin en iyi ve popüler uygulamaları arasında yer alan zip perdesistemleri, rüzgâr korumasına sahiptir. Kapalı pozisyonda kanat olarak da kullanılabilen sistem, kumaşı her iki yandaki kanallara sıkıca tutmaktadır. Bu sistemin temeli teknik bir fermuar ile basit ve ergonomik bir prensibe dayanmaktadır.  Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isteyenlerin ihtiyaçlarını, karşılayacak bir perde sistemidir. Perdenin üretiminde dünyaca üst düzey teknoloji olan Serge Ferrari teknolojisi kullanılmakta, dolayısıyla bu işlembu perdeyi çok özel kılmaktadır. İşte kendini özel hissetmek isteyenler için uygulandığı mekanlara farklı bir ambiyans ve gösteriş katan bir perde sistemi…

***

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti