Reklam
Reklam

Amacınıza Uygun Steroid Çeşitleri

Amacınıza Uygun Steroid Çeşitleri

Amacınıza Uygun Steroid Çeşitleri
Amacınıza Uygun Steroid Çeşitleri reklam
Bu içerik 1837 kez okundu.
Reklam

 

Sporcuların birçok amacına göre farklı koşullarda steroidler üretilmiştir. Sporcuların motivasyonunu arttırmak ve beklentilerini ve emeklerinin karşılıklarını alması için bu takviyelere ihtiyaçları vardır. Steroidler başlangıçta tıbbi amaçlı ortaya çıkmış olsalar da daha sonrasında sporcuların farklı amaçları için kullanılmaya başlamışlardır. Zamanla sporcuların bu ilaçlara ilgilerinin artması ile beraber farklı steroid çeşitleri ortaya çıkmıştır. Vücuttaki suyu atmak adına veya yağ yakımı veya kas kütlesini arttırmak gibi birçok konuda ilaçlar üretilmiştir. Genel olarak profesyonel olarak vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişiler bu takviyeleri oldukça sık kullanmaktadırlar. Gelin bu çeşitleri beraber inceleyelim.

Anadur

Genel olarak tercih edilen bir steroid çeşidi olmamakla beraber daha kuvvetli steroidler ile birlikte karıştırılarak kullanmakta tercih edilir.

Anapolon

Amerika’da genel olarak Anadurun olarak adlandırılan bir steroid markasıdır. İlk çıktığı zamanlarda anemi hastalarının tedavilerinde büyük rol oynamış ve oldukça önemli bir ilaç haline gelmiştir. Androjenik bir madde olarak belirlendiğinden dolayı doktorlar hastalarını faydalarını ve yararlarını anlatarak aşırı dikkatli bir şekilde bu ilacı veriyorlardı çünkü bazı riskleri vardı. Yan etkileri çok olduğundan kullanılırken düşündüren bir ilaç olarak ortaya çıkmıştır. Bazı araştırmacılar mevcut olan piyasada bulunan ağızdan alınan steroid çeşitleri arasında en etkili olan steroidin anapolon olduğunu savunuyordu. Kas ve güç artışına önemli katkılar sağlıyordu. Yan etkilerinin ciddi boyutlarda olduğundan kesinlikle yasaklanan steroidler arasında ilk sırada yer alır. Öldürücü etkileri olduğundan tavsiye edilmez. İlk kullanımlarında kasların ortaya çıkacağı kesindir ve sporcu kendini oldukça kuvvetli ve güçlü sanacaktır fakat şişen kaslar kalitesizdir. Su toplayan kaslar olarak adlandırılır. Kullanımı oldukça tehlike arz ettiğinden dolayı kesinlikle kullanımı tavsiye edilmez. Hastalara bile verilirken en ince detayına kadar düşünülerek verilir. Bu sebepten dolayı da satışı yasaklanmıştır. Bunun yanı sıra kadınlarda bu ilaç kullanılırsa erkeklik belirtileri gözükmeye başlayabilir. Bu yüzden kadınlar hiçbir şekilde tavsiye edilmez.

Andriol

Androxon ismi ile bilinir. Oral yoldan alınan bir steroid türüdür. Bu ilaç sayesinde hızlı kuvvetlenir ve hızlı bir şekilde kilo artışı sağlayabilirsiniz. Gün içinde kısa aralıklar belirleyerek 3’er defa alınabilir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti