Reklam
Reklam

Erkeklerin Cinsel İlişkideki Hataları

Erkeklerin Cinsel İlişkideki Hataları

Erkeklerin Cinsel İlişkideki Hataları
Erkeklerin Cinsel İlişkideki Hataları reklam
Bu içerik 542 kez okundu.
Reklam

 

 

Bilindiği gibi cinsellik, insanın yaşamdan zevk almasını sağlayan fizyolojik gereksinimlerin başında gelmektedir. Yazımızda erkeklerin cinsel ilişkideki hataları üzerinde duracağız. Kaliteli bir cinsel yaşam için her iki cinse de görevler düşmektedir. Karşılıklı anlayış ve doğru bir iletişim bunun başında gelmektedir. Aşağıda ifade edilen erkeklerin cinsel ilişkideki hataları dikkate alındığında cinsel yaşamın kaliteli hale getirilmesinin nasıl mümkün olacağı anlaşılmaktadır.

 

 Bu Hatalar Şunlardır:

 

Ön sevişmeyi ihmal etmek veya kısa tutmak

 

Kadınların büyük bir kısmı ön sevişme yaşamadığından bahisle orgazm olmada sıkıntı yaşadığını ve partnerinin kendisini kötü hissetmemesi için de orgazm taklidi yaptığını ifade etmektedir.

 

 Erkeklerin ön sevişme yapmadan hemen cinsel ilişki yaşamak istemeleri kadınlar için büyük bir problem oluşturmaktadır. Bu nedenle, erkeklerin cinsel ilişkideki hataları konusunda ilk sırayı almaktadır. Ön sevişme yaşayamayan kadınların boşalma ve orgazm süreleri uzamaktadır. Kendilerinden önce boşalan partnerlerinin kendilerini kötü hissetmemesi için de orgazm taklidi yapmayı tercih edebilmektedirler. Zaman geçtikçe de direk cinsel temasa geçip kendilerinden önce boşalan erkeklerden nefret etmeye başlamaktadırlar. Eğer bir erkek kadının gönlünde taht kurmak istiyorsa ona cinsel yönden doğru uyarımlar göndererek onu cinsel ilişkiye hazır hale getirebilmelidir. Cinsel temas öncesi bu tarz ön sevişme diye tabir edilen oyunları kurabilmek erkeğin bu işteki başarısını artıracak ve kadının orgazm olmasını hızlandıracaktır.

 

Yalnızca penisiyle kadını doyuma ulaştıracağını sanmak

 

Kadınlarda boşalma klitoris ile gerçekleşmektedir. Vajina erkeğe zevk veren organdır. Düşünülenin aksine kadın vajinal uyarılar ile değil klitorise yönelik yapılan uyarılar ile orgazm olur. Penis ve vajina teması kadının erkekle geçici bütünleşmesi açısından ve orgazm açısından önemlidir. Kadınlar cinsel ilişki öncesinde ve cinsel ilişki sırasında gerçekleşen dokunuşlardan zevk duyarlar. Bu nedenle erkek partnerini bu tarz cinsel uyarımlardan mahrum etmemelidir.

 

Sevişme sırasında başka şeylerle uğraşılması

 

Yatak odası dışında bir yerde cinsel birleşme gerçekleştiren erkekler, yanlarında bulunan gazete, TV vs. bir şeye bakıyorsa odaklanmada problem yaşar. Kadın bunu fark ettiği an ise kendine değer verilmediği hissine kapılır. Bu da ilişki kalitesini sıfıra indirir.

 

Yatakta hep lider olmayı istemek

 

Kadınlar cinsel ilişki sırasında yönlendirilmekten hoşlanmazlar. İçlerinden gelmediği sürece seks oyunları vb. fantezilere girmek istemezler. Bu konuda erkeğin her seferindeki ısrarı kadını rahatsız eder. Çoğu erkekler oral sex konusunda talepkar olabilmekte ve bunu tek taraflı sürdürmek istemektedir. Bu durum kadını rencide etmekte ve erkekten soğumasına sebep olmaktadır. Bu husus, erkeklerin cinsel ilişkideki hataları konusunda sık karşılaşılan durumlardandır.

 

Kendini ispatlamaya çalışmak

 

Bir çok erkek partneriyle yatakta geçirdiği sürede kendi performansını sergilediğini düşünmektedir. Bilindiği üzere sex iki kişilik bir oyundur. Bu nedenle erkeğin sürekli bunu ifade etmesi ilişki kalitesini kendi performansına bağlaması kadını soğutmaktadır. Performansı ile ilgili geri bildirim almayı isteyen erkek bu konuda ısrarcı olmamalıdır. Kadının tercihine bırakmalıdır.

 

Sevişmenin ardından uyumak

 

Cinsel birleşme sürecinden sonra kadını öylece bırakıp sırtını dönüp uyumak kadını irrite eden durumlardandır. Bu durum kadın üzerinde "senle işim bitti" imajı uyandırmaktadır. İdeal bir sevişme sonrası süreçte kadına sarılmak ve çok güzel olduğunu söylemek daha bir başka olmaktadır.

Erkekler deki Hataların Temel Sebebi

Biçok erkek çoğu zaman bu nedenleri gizlemek istese de aslın da bazı kaçışların ardın da özel nedenler yatıyor olabilir. Buna örnek verecek olursak erken boşalma sonu olan ve eşini mutlu etmeden münasebeti sonlandıran bir erkek hemen sırtını dönerek yatmayı tercih ederek bu gerçekle yüzleşmekten kaçabilir. Sorunların çözümü odaklı değil de kaçarak çözüldüğü gibi bir durum tabiki müm değildir. Özellikle ilerleyen yaşlar da ortaya çıkan bir diğer sorun olan sertleşme bozukluğu ya da sertleşmeyi sürdürememek gibi durumlar da erkelerin ilişkiden kaıçlarına neden olabilmektedir. Halbuki bu sorunların çözümü için vega 100 geciktirici hap gibi etkin ve hızlı çözümler sunan uygun fiyatlı ürünler geliştirilmiştir.

Erkeklerin sorunları ne olursa olsun günümüz de yapılan ar-ge çalışmaları çeğrek asrı bulmuş olup milyonlarca dolarlık yatırımlarla bu sorunların çözümü için bilim dünyası çaba harcamaktadır. Cinsel sorunların çözümün de Vega hap kullanımı oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır. Başta erken boşalmayı geciktirmek ve sertleşmeyi güçlendirmek vega 100 etkileri arasın da öne çıkmaktadır. Eczane tavsiye ürünü olan tamamen doğal içerikli bu tür ürünler yan etkileri yok denilecek kadar az olması bakımından da tercih nedenidir.Artık her yaştan erkekler tam bir öz güven ile hayatlarına devam edebilirler .

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti