Reklam
Reklam

Mutlu ve Uyumlu Bir Hayat İçin Psikolojik Destek

Mutlu ve Uyumlu Bir Hayat İçin Psikolojik Destek

Mutlu ve Uyumlu Bir Hayat İçin Psikolojik Destek
Mutlu ve Uyumlu Bir Hayat İçin Psikolojik Destek reklam
Bu içerik 344 kez okundu.
Reklam

 

Hayatın her döneminde eve her yaşta insan psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilir. Eskiden bu destek olumsuz bir durummuş gibi algılanırken modern yaşamla birlikte doğal bir ihtiyaç haline de geldi. Bu alanda İzmir psikolog deyince akla gelen uzman bir isim var.

Çocuk ve Ergen Psikolojisinde Uzman Yaklaşım

Çocuk ve ergen psikolojisi ebeveynlerin en fazla yardıma ihtiyaç duyduğu konulardan birisidir. Bu alanda da profesyonel isimler tarafından çocuk ve ergen bireylere yardımcı olacak uzman bir ekip mevcuttur. Çocuk ve ergen psikolojisi konusunda ihtiyaç duyulduğu takdirde ebeveynlere de çocuk yetiştirirken yardımcı olmak amacıyla destek eğitimleri sunulmaktadır. Kısacası İzmir pedagog araştırmasında da ilk başvurulacak adreslerdendir.

Evlilik Terapisi Hayat Kurtarır

Son dönemlerde giderek artan oranda ihtiyaç duyulan yardım konularından biri de evlilik terapisidir. Bu nedenle aile terapisti İzmir denilince ilk akla gelen isimlerden birisidir. Evlilik terapisi tek tek ve işlerin birlikte katıldığı seanslar halinde gerçekleştirilir. Bu seansların devamlılığı başvuruda bulunan çiftlerine taleplerine ve ihtiyaçlarına göre devam ettirilir.

Zeka Testlerinde Profesyonel Çözüm

Kurumda ailelerin ya da eğitim kurumlarının talepleri ya da yönlendirmeleri doğrultusunda zeka testleri de uygulanmaktadır. 4. ay sonrasında tüm bebeklere, çocuklara ve yetişkinlere uygulanabilecek ve ihtiyaca göre farklılık gösteren testler mevcuttur. Bu testler uzman psikologlar eşliğinde ve öncesinde bir dizi görüşme gerçekleştirmek kaydıyla uygulanmaktadır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti