Reklam
Reklam

Ege Zeytin Salatası

Ege Zeytin Salatası

Ege Zeytin Salatası
Ege Zeytin Salatası reklam
Bu içerik 540 kez okundu.
Reklam

 

Zeytin kendisine özgü ve asla yeri doldurulamayan eşsiz bir lezzete sahip olan, aynı zamanda tüketimi insan sağlığı açısından son derece önemli bir besindir. Farklı işlemlere tabii tutularak hazırlanan çeşitli zeytin türlerinin tümünün kendisine özgü benzersiz lezzetleri bulunur. Tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan zeytin, organik yapısı içerisinde çok zengin mineraller, yağlar ve Vitaminler barındırır. Damak zevkine göre farklı türlerdeki zeytinler, kahvaltılar başta olmak üzere, tüm öğünlerde tüketilebilen ve bu alanda da nadir gıdalardan biridir. Ege zeytin salatası, çok özel bir formülle hazırlanan ve tüm zeytin lezzetlerini bir arada sunabilen çok özel bir üretimdir.

Ege Zeytin Salatası Nasıl Hazırlanıyor?

Her biri kendi olgunluk seviyesine erişmiş olan siyah ve yeşil zeytinler, üretim amaçlarına göre hasat edilirler. Diğer bir deyişle, hasat zamanı geldiğinde çeşitli seviyelerde olgunlaşmış olan yeşil ve siyah zeytinler, farklı mayalanma süreçlerinden geçirilir. Buna göre hangi ürüne en uygun olacak zeytinler, hasat sonrasında ayrıştırılır. En olgun siyah ve yeşil zeytinler ayrılarak, gerekli yıkanma, türüne göre çekirdeklerin çıkarılması ve mayalanma işlemlerinden geçirilir. Fermantasyon sürecini tamamlayarak lezzet açısından zirveyi tamamlayan zeytinler arasından Ege zeytin salatası üretmek için iri olanlardan seçim yapılır. El değemeden kesim işlemine tabii tutularak, porsiyonluk olarak kesilen zeytinler, kırmızıbiber ve mısır gibi yardımcı gıdalarla birleştirilerek, özel bir sos ilave edilir. Bunun ardından ambalajlanarak ilgililerin beğenisine sunulur.

Ege Zeytin Salatası Nasıl Tüketilir?

Bir yardımcı yemek olarak tamamen hazır durumdaki Ege zeytin salatası, adında da anıldığı gibi tam bir salata olarak tüketilebilir. Bununla birlikte salataların içerisine eşsiz lezzetiyle ilave edilerek kullanılabilir. Kahvaltı dahil olmak üzere, tüm öğünlerde benzersiz lezzetiyle katkı sağlar. Özel sosu, biber ve mısır gibi ilave gıdaların yanında, en lezzetli ve en olgun zeytinlerin porsiyonluk olarak kesilmiş hali gerçekten benzeri olmayan öğünler oluşturmanızı sağlar. Tek başına tüketilerek son derece sağlıklı bir öğün oluşturmanız da kaçınılmazdır. Özel sosu ve içeriğindeki karışımlarıyla, tüketime hazır ve benzersiz lezzete sahip bir salatadır. Çok özel lezzet farkları arıyorsanız, mutlaka bu ürünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti