Reklam
Reklam

BUSA ÇATI USTASI

BUSA ÇATI USTASI

           BUSA ÇATI USTASI
           BUSA ÇATI USTASI reklam
Bu içerik 450 kez okundu.
Reklam

                                               

Sıcak bir iklim bölgesinde değilseniz çatısı olmayan bir binada oturmayı düşünmek imkansızdır.  Zamanla yıpranan, doğru malzemelerle yapılmayan çatılar nemli, rutubetli havalar da eklenince  çatının ömrünü kısaltır. Çatının üzerinde dolaşmak da çatı yüzeyini deformasyona uğratan nedenlerdendir. Bursa soğuk iklim şartlarını barındıran kentsel değişimlere ve bu değişimler sırasında mimarisinde tarihi, kültürel dokuya sahip çıkan bir kent.

Bursa'nın çatıları ise genelde sağlıklı akrilik kiremitlerden veya yüksek kalite içeren malzemeler tercih edilerek yapılıyor. Var olanı korumanın en güzel yanıtını Bursa' nın bir çok  caddesi ortaya koyar. Bunda mimarların büyük çabası söz konusu ve de Bursa çatı ustasının büyük bir titizlikle yaptığı çatı yenileme, tadilat, onarım gibi çalışmaların payı vardır. Çatılarda yapılan tüm işlemler ustalık, tecrübe, ince işçilik gerektirir. Bursa çatı ustası da bu bilinçle yaklaşarak çatılardaki görünümü kentsel görünüme uyum sağlaması için çalışır, aynı zamanda binayı kötü etkenlerden arındırılması için çaba gösterir. Zaman içerisinde çatıların deforme olması, kiremitlerin çatlaması, kırılması, sıcak ve soğuk havalarda binayı hava şartlarından koruyamaması, çatı oluklarında suların sızması gibi bir çok sorun yaşatabilir. Bursa çatı ustası, çatıda oluşan problemlerin neden kaynaklandığını keşfeder, aktarma, tamirat veya izolasyon işlemlerine başlar. Çatı aktarım hizmetinde Bursa çatı ustası, çatıdaki malzemeleri sağlamlarıyla değiştirerek aktarımı tamamlar.

Bu işlem çatının yeniden soğuk ve yağışlı havalarda korunmasını sağlar. Ağır kış şartlarına dayanımlı hale getirilen çatılar uzun süre sorun çıkarmaz. Çatı kiremitliyse ve kiremitlerde kırılma, çatlama varsa kiremitleri yenilemek uygun çözümü oluşturur. Çatıdan ve cephe birleşim yerlerinden su sızıntıları başladıysa su yalıtım malzemesinin  çatının tipine göre seçilmesi çatıyı delen sorunu hallolur. Bursa çatı ustası doğru malzeme seçimi, çözümleri ile çatının performansının devamlılığını sağlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti