Reklam
Reklam

Buz Lazer

Buz Lazer

Buz Lazer
Buz Lazer reklam
Bu içerik 289 kez okundu.
Reklam

+
Buz Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili ve en sağlıklı çözümdür. Bu nedenle çok tercih edilen popüler bir uygulamadır. Günümüzde hem kadın hem de erkekler lazer epilasyon teknolojisinden yararlanmakta ve gelişen teknolojilerle hastalardan gelen talepler karşılanmaktadır. Lazer epilasyon kullanıcılarının en temel ve ortak şikayeti acılı bir uygulama olmasıdır. Lazer epilasyonun bu dezavantajını ortadan kaldırmak için, teknoloji ile konfor birleştirilerek geliştirilen Buz Lazer günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer ile acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz.

Ağrısız Epilasyon Buz Lazer

Gelişmiş bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü Buz lazer, patentli teknolojileri ile lazer epilasyonda devrim niteliğindedir. Buz Lazer, sadece Soprano Ice serisi lazer epilasyon cihazlarını tanımlayan patentli bir marka. Soprano Ice Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazı olma özelliğini taşıyor. Serinin en yeni üyesi Soprano Titanium da aynı özelliği devam ettiriyor. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarını aynı sistemde birleştiren Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenli bir lazer epilasyon sunuyor. Üç dalga boyunun avantajıyla ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuçlar elde ediliyor.
Buz Lazer FDA onayına sahip, hakkında birçok klinik çalışma bulunan güvenli bir sistem. Ütüleme lazer epilasyonun mimarı firma tarafından geliştirilen Buz Lazer, patentli bir uygulama tekniği kullanıyor. Tedavi başlığının cilt üzerinde sürekli hareket ettirildiği bu yöntemde kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Bu uygulama tekniği cilt yüzeyinin korunmasını sağlıyor ve cilt yanığı gibi yan etkileri de ortadan kaldırıyor. Adeta cilt üzerinde ütü yapar gibi hareket eden tedavi başlığı masaj konforunda bir lazer epilasyon sunuyor. Tüm lazer epilasyon seansı boyunca cilt yüzeyini koruyan Buz Lazer, hem güvenli hem de son derece konforlu bir lazer epilasyon yöntemidir. Buz Lazer Epilasyon ile güvenle istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti