Reklam
Reklam

Telefona Ücretsiz Uygulama Yükleme

Telefona Ücretsiz Uygulama Yükleme

Telefona Ücretsiz Uygulama Yükleme
Telefona Ücretsiz Uygulama Yükleme reklam
Bu içerik 3463 kez okundu.
Reklam

 

Firma kişilerin Android telefonları üzerine uygulama yüklemelerine imkan veriyor. https://tr.erdroid.com/apps  hizmeti sayesinde kişiler ihtiyaç duydukları pek çok uygulamayı ücretsiz olarak web sayfası üzerinden indirebiliyorlar.

İnternet Sitesi Uygulamaları

Firmanın uygulama hizmeti sayesinde kişiler online alışveriş imkanı veren internet sitesi uygulamalarını indirebiliyorlar. Bu sayede uygulamalar aracılığıyla ürün alışverişlerinde pek çok avantaj elde ediyorlar.Örneğin bazı ürünleri daha düşük ücretlerle satın alabiliyorlar. İndirim kampanyalarından uygulamalar sayesinde haberdara olabiliyorlar. Ayrıca pek çok internet sitesi indirim kazanma imkanı da veriyor. Ayrıca internet üzerinden siteye ulaşmak için zaman harcamıyorlar. Kolay bir şekilde uygulamaya girip alışveriş ya da diğer işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Banka Uygulamaları

Firmanın uygulama hizmetleri arasında bankalara ait uygulamalarda yer alıyor. Sayfa üzerinden banka seçimi ve indir butonun tıklanmasıyla kolay bir şekilde indirilen banka uygulamaları kişilerin şubeye gitmeden pek çok işlemi halletmesini sağlıyor. Bankalarda hesapları olan kişiler bu uygulamaları kullanarak kolay şekilde borç ödemesi, alışveriş ya da kredi başvurularında bulunabiliyorlar. Ayrıca hesaplarının durumunu takip edebiliyorlar.

Yemek Sitesi Uygulamaları

Firma web sayfası kullanılarak indirilebilen apkler arasında yemek sitesi uygulamaları da bulunuyor. Yemek yapmayı öğrenmek isteyenler yemek tariflerinin paylaşıldığı web sitelerine dair uygulamaları indirerek yemek yapmayı öğrenebiliyorlar. Kişiler Türk ya da Dünya mutfağından pek çok tarifi inceleyerek evlerinde deneyebiliyorlar.

Spor Yapmayı Kolaylaştıran Uygulamalar

Uygulama hizmeti arasında spor yapmaya kolaylaştıran uygulamalarda bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde kişiler düzenli spor yapabiliyorlar. Ayrıca yaptıkları spor sayesinde fazla kilolarından kurtulabiliyorlar. Bunun dışında sağlıklı bir şekilde yaşamaya başlıyorlar. Örneğin spor yapmak isteyenler Evde Egzersiz isimli uygulamanın apk’sini telefonlarına indirip fitness yapabiliyorlar. Bu uygulamaları da ücretsiz olarak indirme imkanıyla kişilere sunuyorlar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti