Reklam
Reklam

Tehlikeli İşler İçin Kullanıma Uygun Ayakkabılar

Tehlikeli İşler İçin Kullanıma Uygun Ayakkabılar

Tehlikeli İşler İçin Kullanıma Uygun Ayakkabılar
Tehlikeli İşler İçin Kullanıma Uygun Ayakkabılar reklam
Bu içerik 334 kez okundu.
Reklam

 

Firma tehlikeli işler için kullanıma uygun ayakkabıların satışını yapıyorlar. Bu ayakkabılar sayesinde kişiler çalıştıkları iş sahalarında ayaklarına düşebilecek cisimlere karşı önlem almış oluyorlar. Firmanın satışa sunduğu iş ayakkabısı çeşitleri sayesinde ağır cisimler ayağa düşse bile ayak bu ağırlıktan etkilenmemiş oluyor.

İş Ayakkabılarının Özellikleri

Firma kaliteli iş güvenliği ayakkabısı satıyor. Bu ayakkabılar kaymaz tabana sahip olan ayakkabılar oluyor. Böylece ıslak zeminde ya da kaygan zeminde kayarak düşmeleri önlüyor. Ayrıca ayakkabıların çelik burunları bulunuyor. Bu burunlar sayesinde ayağa düşen cisimlerden ayaklar etkilenmiyor. Firma iş ayakkabılarını konforlu tabanlarla ürettiği için bu ayakkabıları gün boyu kullananlar yorulmuyorlar. Ayrıca ayakların sıkılması ve terlemesi gibi sıkıntılarla uğraşmıyorlar. Ayakkabıları dayanıklı malzemelerden ürettikleri içinde çalışanlar tarafından iş sahalarında uzun süre kullanılabiliyorlar.

Firmanın Satışa Sunduğu Ayakkabı Türleri

Firmanın satışa sunduğu iş ayakkabıları farklı renklere sahip ürünler oluyor. Bu sayede kişiler stokta bulunan renkteki ayakkabıyı ayak numarasını seçerek alabiliyorlar. Firmanın iş ayakkabısı türleri arasında bağcıklı, cırtlı ve yazlık türlerinde bulunuyor. Ayrıca firma sulu ortamlarda çalışanların için sulu ortam ayakkabılarını satıyor. Bunlar dışında firmanın kaynakçılar için ürettiği özel ayakkabılar bulunuyor. Firma tarafından ayakkabılar turuncu, beyaz, gri, mavi ve kırmızı renklerde oluyor. Çelik burunlu olan ayakkabılar 20 kg’a kadar olan ağırlıklarda ayakların zarar görmemesini sağlıyor. Firmanın konforlu olan ayakkabıları makine, otomotiv, lojistik ve inşaat alanlarında çalışan kişiler tarafından kullanılabiliyor.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti