Reklam
Reklam

Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez Anlatıyor: Twitter Doğrulanmış Rozet Nasıl Alınır?

Twitter hesap onaylatmanın neden ve kimlerin yapması gerektiği hakkında bilgiler veren Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, Twitter doğrulanmış rozetin nasıl alındığını anlattı.

Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez Anlatıyor: Twitter Doğrulanmış Rozet Nasıl Alınır?
Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez Anlatıyor: Twitter Doğrulanmış Rozet Nasıl Alınır? hande
Bu içerik 451 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Twitter’da hesap doğrulatmanın önemine değinen Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, kişisel hesapların sahte hesaplardan ayrışarak, gerçek kişi olduğunuzu kanıtlama, güvenilirliği arttırma, onaylı hesap ile birlikte gelen özellikleri kullanabilme için, kurumsal hesapların ise saygınlığı ve güvenilirliği artırma, güçlü bir kurumsal izlenim oluşturma için onaylı rozet almaları gerektiğini söyledi. 

 

 

Sosyal medya hesap onaylatma işlemlerini ilk uygulayan sosyal medya ağının Twitter  olduğunu kaydeden Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, Twitter doğrulanmış rozet almanın Facebook ve Instagram’da olduğundan çok daha basit olduğunu belirtti.

Twitter için önemli olan kriterin istenen bilgilerin eksiksiz doldurulmuş olması diyen Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez,  “Sonrasında online varlığınızı ispat eden çeşitli web bağlantıları paylaşarak bu süreci hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz” dedi.

“Twitter’ın onaylatma sisteminin şu anda bekleme aşamasında”

Twitter’ın onaylatma sisteminin şu anda bekleme aşamasında olduğunu söyleyen Dönmez, “Twitter, şu anda sistem üzerinden bir doğrulama işlemi yapmıyor” şeklinde konuştu.

Twitter’ın açıklamasına da değinen Sosyal Medya Uzmanı Ömer Dönmez, Twitter’ın Konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini söylediğini, yakın zamanda yeni bir doğrulama sistemi duyuracaklarını belirttiğini söyledi. Dönmez, Twitter’ın sistemin ne zaman kullanıma sunulacağına dair kesin bir tarih vernediğini de sözlerine ekledi.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti