Reklam
Reklam

Genç Girişimci Eda Kurt’un markasına rekor yatırımcı!

Genç Girişimci Eda Kurt’un markasına rekor yatırımcı!

Genç Girişimci Eda Kurt’un markasına rekor yatırımcı!
Genç Girişimci Eda Kurt’un markasına rekor yatırımcı! hande
Bu içerik 4855 kez okundu.
Reklam

Genç Girişimci Eda Kurt’un markasına rekor yatırımcı!

 

Genç kadın girişimci Eda Kurt’un kurucu ortakları arasında bulunduğu temizlikyolda.com, 41 yatırımcıya ulaşarak Türkiye Startup ekosisteminde rekor kırdı.

 

Genç kadın girişimci Eda Kurt’un kurucu ortakları arasında bulunduğu temizlikyolda.com, 41 yatırımcıya ulaşırken, yatırımcı sayısı Türkiye Startup ekosisteminde rekoru elinde bulunduruyor.

 

Türkiye’nin ve dünyanın en bilindik yatırımcılarından 7 yılda toplam 5 farklı turda milyonlarca dolar değerleme ile yatırımlar aldıklarını kaydeden genç girişimci Eda Kurt,  yatırımcılarının arasında Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) ve Evtiko’nun kurucusu Sina Afra, kariyer.net’in eski CEO’su Yusuf Azoz, Sanko Holding’ten Turgut Konukoğlu, İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök ve milli basketbolcu Sinan Güler gibi isimlerin olduğunu ifade etti.

 

Son olaraksa genç girişimci Eda Kurt’un tamizlikyolda.com markası, Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın’dan 12.5 milyon TL yatırım aldı.

temizlikyolda.com’un verdiği hizmetlere de değinen Kurt, “Temizlik üzerine kurmuş olduğumuz Temizlikyolda markası,  bünyesinde deneyimli personellere sahip birçok temizlik şirketi bulunduruyor. Biz de büyük hizmet ve servis şirketlerinin online hizmet vermesine aracılık ederek ev ve ofis temizliği ile müşterilerimize temizlik hizmeti veriyoruz” ifadelerini kullandı.

“7 Ülkeye Teknoloji İhraç Ediyoruz”

Türkiye’de temizlik sektörünün, Yemeksepeti olmak için yola çıktıklarını söyleyen genç girişimci Eda Kurt,  “İlerleyen zamanlarda başta Suudi Arabistan olmak üzere Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail gibi birçok ülkeye SaaS teknolojimizi vermeye başlayarak bir pivot geçirdik. Büyük hizmet ve servis şirketlerinin online hizmet vermesine aracılık ediyoruz, şirket yönetim panelleri gibi konularda yazılımsal olarak destek sağlıyoruz” dedi.

Arap Yarımadası’nda yakaladıkları başarı modelini yakında Avrupa’da hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Kurt, ilk hedeflerinin Almanya, Hollanda ve Avusturya olduğunu söyledi.

“Youtube’da 5 milyondan fazla izlenmeyi geçtik”

Girişimci kimliğinin yanı sıra youtuber ve influencer olarak da tanınan Eda Kurt, “Youtube’da birbirimizi çok sevdiğimiz ve %99’u kadınların oluşturduğu 50 binden fazla abonem var” şeklinde konuştu.

Kurt, toplamda 5 milyondan fazla izlenmeyi geçtiklerini ve hızla büyük bir topluluk olmaya doğru devam ettiklerini belirterek, “Düzenli olarak haftada en az iki video paylaşıyorum ve aldığım olumlu yorumlar ile görüyorum ki, takipçi kitleme bir şeyler katabildiğim için çok mutluyum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti