Reklam
Reklam

LFS Şahin Yaması

LFS Şahin Yaması
LFS Şahin Yaması doguizm
Bu içerik 3776 kez okundu.
Reklam

LFS Şahin Yaması

LFS live for speed kelimelerinin kısaltılmış halidir. Live for speed oyunu grafiğe dayalı olarak geliştirilmiş bir oyun değildir. Gerçek araba yarışı simülasyonu olarak tasarlanıp geliştirilen LFS, araç sürme keyfini kullanıcılarına gerçek hayattaki hissettirmektedir.

Live For Speed Nedir?

49 farklı rotasyon seçeneği, 7 ayrı harita ve 20 ayrı araç seçeneği ile ücretsiz indirilebilen LFS, araba yarışı oyunudur. Oyunda bulunan araçların dışında yama olarak dosyalar indirilerek yeni araçlara sahip olunabilmektedir.

Oyunun ilk defa oynayanlar için, zorlanmalar olabilmektedir. Bunun nedeni ise, tamamen gerçekçi olması ve gerçek sürüş keyfinin yaşatmasından kaynaklanmaktadır. Ancak kullanıcı, kısa süre içinde araç kontrolünü kavramaktadır. Bundan sonra ise Live For Speed oynarken oyuncu kendi aracını sürüyormuş hissini yaşamaktadır.

LFS Şahin Yaması

Lfs Şahin yaması, live for speed oyunu için hazırlanmış ve klasikleşmiş bir Tofaş modeli ile oyunun oynanmasını sağlayan yamadır. Bu yama da, vitesler arasından geçişten, motor sesine ve araç lastiklerinin yol tutuş özelliklerine kadar birçok ayrıntı düşünülerek gerçek Tofaş Şahin modeli yapılmıştır. LFS şahin yamasının popüler olmasının sebebi de zaten bu titizlikle hazırlanmış olmasıdır. Kurulumu çok basit olan bu yamanın oyuncuları bir üst dereceye taşımaktadır.

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti