Reklam
Reklam

Online Etiyopya Vizesi Alınır mı?

Online Etiyopya Vizesi Alınır mı?

Online Etiyopya Vizesi Alınır mı?
Online Etiyopya Vizesi Alınır mı? reklam
Bu içerik 481 kez okundu.
Reklam

 

Etiyopya Afrika ülkelerinden biridir. Ülkeye çeşitli nedenlerle gitmek isteyen Bordo, Yeşil ve gri pasaport sahibi TC vatandaşları Etiyopya vizesi almalıdır. Siyah Diplomatik pasaporta sahip olan kişiler ise kısa süreliğine ki bu da 90 günden kısa olmak şartıyla vize almalarına gerek yoktur. Siyah pasaportlular 90 günden az kalacaklarında vizeden muaf tutulurlar.

Ülkelerin bazıları sınır kapısında vize vermektedir. Etiyopya vizesi kapıda verilmez. Ülkeye gitme planları yapanlar Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla vize başvurularını yapmalı ve almalıdır. Vize olmadan ülkeye gidenler giriş yapamadan geri dönmek zorunda kalırlar. Başvuru yaparken evrakların eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Hazırlanması gereken evraklar alınacak vize türüne göre farklılık gösterir. Kişi alacağı vize türüne göre evraklarını hazırlamalıdır.

Etiyopya Vizesi İşlemleri

1 Haziran 2018 tarihinden itibaren Etiyopya vizesi e- vize olarak verilmektedir. E- vize sistemi bir kolaylıktır. Kişinin şahsen başvurmasına gerek olmaz. Online olarak başvuru yapılabilir. Vize başvurusu online olarak yapıldıktan sonra incelemeler gerçekleştirilir. Yapılan incelemeler neticesinde çıkan sonuç yine kişinin başvuru yaparken verdiği mail adresine gönderilir.

Etiyopya için vize alacağınız zaman gerekli prosedürleri biliyor olmak, size zaman kazandıracaktır. Bununla birlikte Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla vize başvurusunu yapmak mantıklı bir seçenek olarak da karşımıza çıkmaktadır. Zira bu sayede kısa bir süre içerisinde vize başvurusunu yaparak, kolay bir şekilde vize alabilmek de mümkün olmaktadır. https://www.marinavize.com sayfası profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturuyor.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti