Reklam
Reklam

Sıra Bulucu

İçeriği kullanmak için paketlerden size en uygun olanını seçiyorsunuz. Site içerisinde bulunan site adresi yazma bölümüne tıklayarak web sitesini yazıyorsunuz.

Sıra Bulucu
Sıra Bulucu doguizm
Bu içerik 3803 kez okundu.
Reklam

Sıra Bulucu

İçeriği kullanmak için paketlerden size en uygun olanını seçiyorsunuz. Site içerisinde bulunan site adresi yazma bölümüne tıklayarak web sitesini yazıyorsunuz. Bunun dışında yanında bulunan bölmeye ise aratmak istediğiniz anahtar kelimeyi yazıyorsunuz.

Arama motoru olarak Google seçilmesi şu an için zorunludur. Bunun nedeni diğer arama motorları üzerinde hala çalışmalar sürdürülmektedir. Dil seçimini tercih ediyorsunuz. Lokasyon seçimi olarak Türkiye, Türkiye İlleri ya da global olarak seçim yapabiliyorsunuz.

Cihaz seçimi olarak masa üstünü tercih ederek sonuçları talep ediyorsunuz. Günlük olarak otomatik takip sistemi anahtar kelimelerinizde yaşanan değişimleri takip ederek sizlere raporluyor.

Hizmetler

Anahtar kelime takip sistemi olarak kurulan sıra bulucu programı, kelime sorgu, web sitenizin anahtar kelimelerde sahip olduğu sırasına ulaşmak ve rapor almak üzerine kurulmuş teknolojik sistemdir. Her geçen zaman kendinizi geliştiren site, web sitelerine verdiği SEO hizmetine ek olarak sıra takibinizi de sağlıyor. Web sitenizin diğer siteler arasındaki yerini öğrenerek, rakiplerinizin arasında daha bilinçli, kontrolü eline alan ve denetimli yapıya sahip olacaksınız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti