Reklam
Reklam

Kutlamaların Vazgeçilmez Ürünü Maytaplar

Kutlamaların Vazgeçilmez Ürünü Maytaplar

Kutlamaların Vazgeçilmez Ürünü Maytaplar
Kutlamaların Vazgeçilmez Ürünü Maytaplar reklam
Bu içerik 460 kez okundu.
Reklam

 

Doğum günleri ve diğer kutlamalar insanlar için önemli organizasyonlar arasında bulunuyor. Özellikle bu kutlama doğum günü ise pastanın süslenmesi en önemli şey oluyor. Bu amaçla doğum günü pastasının şık ve ışıklı görünmesi için maytaplar kullanılıyor. Firma doğum günü kutlamalarının vazgeçilmezi olan maytapların satışını yapıyor. Firma tarafından satılan maytap çeşitleri yanma süresi uzun, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler oluyor.

Maytapların Özellikleri

Doğum günü pastalarının süslenmesi için firma tarafından satışa sunulan maytaplar 45 saniyeye kadar yanma süresi olabilen ürünler oluyor. Fitilsiz ve gümüş renkli olan bu maytapların yakılmasıyla çıkardıkları ateş yarım metreye kadar çıkabiliyor. Böylece doğum günü pastasının daha güzel görünmesini sağlıyor.

Ayrıca bu ürün sigara veya çakmak yardımıyla kolay bir şekilde yakılabiliyor. Yaklaşık 45 saniye boyunca yandığı içinde sürpriz kutlamalarda pastanın mekanı götürülmesi ve doğum günü sahibinin görmesine kadar yanmaya devam ediyor. Bu maytaplar doğum günleri dışında düğün kutlamalarında kesilen pastalar içinde kullanılabiliyor.

tel maytap Böylece evli çiftlerin düğün pastalarının görsel açıdan daha iyi görünmesine yardımcı oluyor. Maytaplar etrafında yanıcı cisimlerin bulunmadığı anlarda yakılıp kullanıldıklarında herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılarak kutlamanın yapılmasını sağlıyorlar.

Maytapların Fiyatı

Firmanın doğum günü pastası ve düğün pastasında kullanılmak üzere satışa sundukları maytaplar evlerde veya dış ortamlarda kullanıma uygun ürünler oluyor. Ayrıca bu ürünler uygun fiyatlı oldukları için kişiler istedikleri adette bu ürünlerden satın alabiliyorlar. Kutu veya koli halinde satılabilen maytapların adet fiyatı 1.89 TL oluyor. Ancak kişiler bu maytaplardan toplu alım yapmak istediklerinde adetini 1,40 TL’den satın alabiliyorlar. Sipariş sonrası firma kargo yoluyla ürünlerin teslim edilmesini sağlıyor.

 

Kaynak : av bayi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti