Reklam
Reklam

Google Klavye güncellemesi kullanıcılardan tepki

Google Klavye güncellemesi kullanıcılardan tepki

Google Klavye güncellemesi kullanıcılardan tepki
Google Klavye güncellemesi kullanıcılardan tepki reklam
Bu içerik 367 kez okundu.
Reklam

Google Klavye güncellemesi kullanıcılardan büyük tepki aldı. Yapılan yeni değişiklikle Google klavyede Google yazısı bulunuyor. Bu değişikliğin kullanıcılara fark ettirilmeden yapılması dikkat çekti.

Güncelleme sonucunda kullanıcılar, boşluk tuşunda yer alan “Google” yazısını kaldırmak istedi. Ancak Google Klavye ayarlarına girildiğinde, bu yazının kaldırılması için seçenek olmadığı ortaya çıktı.

Galaxy S10 Lite sahiplerini sevindiren güncelleme!Galaxy S10 Lite sahiplerini sevindiren güncelleme!
Samsung Galaxy S10 Lite One UI 2.1 müjdesiyle sevindirdi. Galaxy S10 ailesinde, orta segment olarak kullanıcılarla buluşan telefon, Nisan güvenlik yamasını da içeren güncellemeyi aldı.

Google Klavye güncellemesi kullanıcıları rahatsız etti
Geçtiğimiz gün içinde Google Klavye, diğer ismiyle Gboard bir güncelleme aldı. 1 milyardan fazla indirme sayısına sahip olan uygulamaya gelen güncellemeyle birlikte klavyeye ait iyileştirmeler yapıldı. Güncelleme, klavyenin gecikmesi ve başlatılması üzerineydi. Bu kullanıcı dostu güncellemelerle birlikte, boşluk tuşuna “Google ibaresi eklendi.

Klavyede daha önce yer almayan bu yazı, kullanıcıların dikkatini çekti. Yazıyı bulunduğu yerden kaldırmak isteyen kullanıcılar, Gboard ayarlarına gittiğinde bir sürprizle karşılaştı. Boşluk tuşunda yer alan yazının kaldırılma imkanı bulunmuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti