Reklam
Reklam

Zolotaya Korona Aksaray

Zolotaya Korona Aksaray

Zolotaya Korona Aksaray
Zolotaya Korona Aksaray reklam
Bu içerik 998 kez okundu.
Reklam

 

Güvenilir çalışma sistemi ile uluslararası şekilde para gönderme ve para çekme imkanlarını sunan Zolotaya Korona son derece avantajlı ve düşük komisyon ücretleriyle beğeni toplayan ve çok tercih gören bir kurum olarak dikkat çekiyor.

Verilen Hizmetler

Zolotaya Korona Aksaray profesyonel sistemi ve kurumsal firma yapısı ile para transfer işlemlerini en güvenilir şekilde yapabilme imkanını düşük ve avantajlı komisyon oranları ile birlikte sağlıyor.

Kurum üzerinden para göndermek adına yalnızca Marina Para Transfer merkezine ulaşarak, dakikalar içinde dilediğiniz miktarda parayı arzu ettiğiniz kişiye en hızlı ve zahmetsiz olarak yollayabiliyorsunuz.

Zolotaya Korona Esenyurt şube imkanı da bulunan kurumdan adınıza gelen parayı çekmek için ise yine yalnızca para transfer merkezine başvurunuz yeterli. Başvuru yapılırken pasaport ya da kimlik ile bu başvuru yapılarak kolay bir şekilde parayı teslim alabiliyorsunuz.

Para Transferi Yapılabilecek Ülkeler

Zolotaya Korona kalite ve güvencesiyle 20 farklı ülkeye para gönderebiliyor ve para alabiliyorsunuz. Bu kapsamda hizmet alabileceğiniz ülkeler ise Türkiye, Rusya, Beyaz Rusya, Tacikistan, Kazakistan, Gürcistan, Özbekistan, Moldova, Vietnam, Kırgızistan, Litvanya, Çekya, Estonya, Bulgaristan, Azerbaycan, Letonya, Nijerya, İsrail, Yunanistan ve İsveç olarak karşınıza çıkıyor. Bu şekilde tüm bu ülkelere para yollama ve adınıza gelen para çekme işlemlerinin tamamını son derece kolay ve aynı oranda hızlı bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip bulunuyorsunuz. Zolotaya Korona güvenli hizmeti için başvuru yapılabilecek iletişim bilgileri ise;

 

Marina Para Transfer Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sk. No:19/2 Fatih/İSTANBUL

Telefon: 0212 530 04 31

GSM: 0532 231 92 08

Web: https://www.zolotayakorona.net/

E-posta: info@zolotayakorona.net

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti