Reklam
Reklam

Penis Uzatma Nasıl Olur?

Penis Uzatma Nasıl Olur?

Penis Uzatma Nasıl Olur?
Penis Uzatma Nasıl Olur? reklam
Bu içerik 2951 kez okundu.
Reklam

 

Cinsellik ya da genital bölgeleri içeren konular her zaman insanlar arasında tabu olarak görülmüştür. Bu sebeple de çok fazla konuşulmaz ve araştırmalar yapılmaz. Bu durum insanların genel olarak bilinçsiz olması ve kulaktan dolma haberler ile bilgi sahibi olmasına sebep olur. Özellikle penis uzatma operasyonları konusunda bu durum hat safhadadır. Erkekler utandıkları için bu operasyon hakkında yakın arkadaşları ile konuşmak konusunda dahi sorun yaşayabilirler.

Birçok kişinin bilmediği bu operasyon yalnızca küçük penis sorunu yaşayan insanlarda uygulanmaktadır. Standart bir penis boyuna sahip olan kişilerde bu operasyonların yapılmasına izin verilmemektedir. Gerçekleştirilen işlemlerde penise bir ekleme yapılması söz konusu olmamaktadır. Gerçekleşecek olan penis büyütme operasyonunda penisin mevcut olan ancak gözükmeyen kısımları ortaya çıkarılmaktadır. Penisin yapısı sebebiyle sahip olduğu boyun bir kısmı vücut içerisinde kalmaktadır. Uzatma işlemlerinde bu kısımlar da ortaya çıkarılarak boyutunda artışlar sağlanmaktadır.

Penis Uzatma İşlemi İlaçlarla Gerçekleşebilir Mi?

Cinsel ilişkide memnuniyetsizliklere sebep olabilecek birçok farklı durum bulunur. Penis boyunun çok küçük olması, yanlış bilenen hamleler ya da erken boşalma gibi birçok sorun cinsel hayatın olumsuz bir şekilde ilerlemesine sebep olabilmektedir. Cinsel yaşantının düzene sokulması için bu sorunlardan kurtulmak isteyen kişiler ilaç tedavisi ile sorunların bazılarının üstesinden gelebilirler. Bazı ereksiyon ve erken boşalma problemleri ilaçlar ile çözülebilmektedir. Ancak penis boylarındaki sorunlar penis ameliyatı olmadan çözülemez.

Penis boylarının artışını sağladığı iddia edilen çok sayıda farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bazıları krem, bazıları hap, bazıları ise losyon formunda sunulmaktadır. Bu ilaçların hiçbirinin penislerin büyümesine bir katkı sağlaması mümkün olmamaktadır. Penislerin büyümesin sağlayan operasyonlarda dahi penisin doğal yapısı bozulmadan müdahaleler yapılarak penis boylarında artış sağlanır. İlaçlar ile bunun sağlanması söz konusu olmayacaktır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti