Reklam
Reklam

Kızlık Zarı Dikimi Ağrılı mı?

Kızlık Zarı Dikimi Ağrılı mı?

Kızlık Zarı Dikimi Ağrılı mı?
Kızlık Zarı Dikimi Ağrılı mı? reklam
Bu içerik 3466 kez okundu.
Reklam

 

Bir yandan insanların kızlık zarına verdiği önem azalırken bir yandan da evlilik öncesinde cinsel ilişki yaşayan insan sayısında artış meydana gelmektedir. Bu durum da kızlık zarı dikim işlemlerine her zaman talep olmasına sebep olur. Birçok insan için önemsiz olan kızlık zarı, bazı insanlar için ilişkinin en önemli etmenlerinden bir tanesidir. Erkekler arasında bu tarzda düşünenler olduğundan kızlar, kızlık zarı dikimi operasyonları için uzman hekimlere gitmektedir.

Gerçekleştirilen operasyonlar son derece basit işlemlerdir. 15-20 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde tamamlanabilir. Bu işlemlerde doktorlar lokal anestezi ile çalışmayı tercih ederler. Ancak bundan rahatsız olabilecek kadınlar varsa onların talepleriyle birlikte genel anestezi de uygulanabilmektedir. Lokal anestezi ile yapılan operasyonlar sonrasında kadınlar normal hayatlarına devam edebilmektedirler. Genel anestezide ise uyanmaları ve kendilerini toplamaları birkaç saat alabilmektedir. Her iki durumda da kadınların ağrı ya da acı hissi ortaya çıkmamaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Ne Zaman Yapılmalı?

İlk etapta bu işlemin yapılabilmesi için kadınların 18 yaşının üzerinde olması gerekmektedir. Aksi halde küçük bir operasyon dahi olsa uygulanmamaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan kadınlar işlem için uzman jinekologların kliniklerinden randevu alarak bu operasyonları gerçekleştirebilirler. Operasyonların yapılması için en uygun zamandan bahsetmek çok kolay değildir. Belirli bir yaş ya da cinsel ilişkiden belirli bir süre sonrasında bu operasyonun gerçekleştirilmesi şart olmamaktadır.

Bilindiği üzere kızlık zarı dikimi Ankara içerisinde iki farklı şekilde uygulanabilmektedir. Uzun süreli ya da kısa süreli olacak şekilde iki farklı uygulama bulunur. Kısa süreli işlemlerde kızlık zarı bir süre sonra eski haline döneceği için kadınların partnerleriyle yaşayacakları cinsel ilişkiden birkaç gün öncesinde bu operasyonun yapılması gerekmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti