Reklam
Reklam

Kadın Modasının Öncüsü: Dado Style

Kadın Modasının Öncüsü: Dado Style

Kadın Modasının Öncüsü: Dado Style
Kadın Modasının Öncüsü: Dado Style reklam
Bu içerik 5566 kez okundu.
Reklam

 

2017 yılından sonra İstanbul’un kadın modasında söz sahibi olmayı başaran Dado Style, Dima Aslan öncülüğünde büyümesini sürdürüyor. Anadolu’dan filizlenerek bugüne gelen marka, bugün Ortadoğu’dan Avrupa’ya kadar beğeni topluyor.

Tüm olumsuz yorumlara rağmen Dado Style markasına olan inancında azalma olmayan Dima Aslan’ın azmi birçok genç için ilham kaynağı oluyor. Markanın 3 yıllık süreçte elde ettiği büyük mesafe, diğer moda markalarından farkını da gösteriyor.

Dado Style, Dima Aslan’ın Azmini Gösteriyor

Dima Aslan; Dado Style firmasının kuruluş aşamasında yaşadığı sıkıntılardan şöyle bahsediyor: “İstanbul moda firmalarının zor durumda olduğunu söyleyen arkadaşlarım, beni kararımdan vazgeçirmeye çalıştı. Sektörel tecrübemin olmadığını söylüyorlardı. Ancak ben her şeyden önce özgün tasarımlarıma güveniyordum. Bunlar elbette modadan anlayan birilerinin dikkatini çekecekti. Ben buna inanarak yola çıktım”

 

Dado Style, Merter’in yıllanmış markalarını tasarımları ile geride bırakıyor. Çünkü marka, genel bir yöntem olan “taklit et, kaliteyi düşür, ucuza üret” mantığını kabul etmiyor. Tam aksine “özgün ol, kaliteden vazgeçme, maliyeti ideal tut” ilkesiyle yola çıkan Dado Style, geleneksel olan güncel olanı mükemmel şekilde harmanlıyor. 

Dado Style Müşterileri, Saygı Görüyor

Bazen tasarım ve kalite aşamasının hakkını veren firmaların da tutunamadığı görülüyor. Çünkü uzun vadeli planlar yapmayan markalar, müşterilerinin taleplerine kulaklarını kapıyor ve oluşan problemlerde müşterilerini mağdur ediyor. Dado Style, tam da bu gerçeğin farkına varmış olacak ki, müşterilerini el üstünde tutuyor.

Mağazaya gelen müşterilerine içtenlikle yaklaşan marka, teslimat ve ödeme aşamalarında da iş birliğine devam ediyor. Hatta ilerleyen dönemde ürün ile ilgili sorunlarını da derhal çözümlüyor. Bu hizmetleri ile Dado Style, yabancı moda evlerinin vazgeçilmezi oluyor. Birçok moda evi güveni gördüğünden Instagram hesabı üzerinden sipariş oluşturarak koleksiyonlara sahip oluyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti