Reklam
Reklam

Ankara Çatı Tamiri

Ankara Çatı Tamiri
Ankara Çatı Tamiri doguizm
Bu içerik 511 kez okundu.
Reklam

Ankara Çatı Tamiri

Özellikle kış aylarında kar ve yağmur yağışıyla birlikte çatıların kiremitlerinde kaymalar oluşur. Ayrıca çanak anteni takma işlemleri sırasında da kiremitler kayabilmekte ya da kırılabilmektedir.

Kiremitlerin zarar görmesi de binanızdan dairelere su sızıntısına neden olur. Ankara’da hizmet veren ve Catidekor firmasından da ulaşabileceğiniz Ankara çatı aktarma firması sayesinde bu sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Alanında uzman çatı aktarma ve çatı onarımı ustaları çatınızın sorununu inceleyerek çalışmalarına başlamaktadır.

Çatıların tamiri sırasında tüm çatıyı açmak yerine sorunu noktasal olarak bulan Ankara çatı tamiri ustaları böylece harcayacağınız miktarı da en aza indirmeye çalışıyor. Çatı tamiri için telefonla arayarak ustaları istediğiniz zaman adresinize çağırarak çatınızın tamir ücreti hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetleri Neler?

Firmanın sunduğu bir diğer hizmet de sundurma çatılar. Apartmanların ya da müstakil evlerin kapılarının üstünde bulunan küçük çatılar yani sundurmalar da ustaların çalışma alanında bulunuyor. Ankara sundurma çatı işlemlerinde kapı girişine göre ölçü alınarak işlem yapıyorlar. Bu çatılarda ustalar istediğiniz desen ve şekli de uyguluyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti