Reklam
Reklam

Tuzla Nakliyat Hizmetleri İçin Özentaş Nakliyat

Tuzla Nakliyat Hizmetleri İçin Özentaş Nakliyat

Tuzla Nakliyat Hizmetleri İçin Özentaş Nakliyat
Tuzla Nakliyat Hizmetleri İçin Özentaş Nakliyat reklam
Bu içerik 700 kez okundu.
Reklam

 

Özentaş nakliyat firması 23 yılı aşkın süredir İstanbul’un Tuzla ilçesinde nakliyat hizmetleri veriyor. Güvenli eşya taşımaları ve kaliteli hizmetleri sayesinde nakliyat sektöründe varlığını sürdürmeye devam ediyor. Tuzla halkının nakliyat alanındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da yılın her günü nakliyat hizmetini gerçekleştiriyor.

Firmanın Hizmetleri

Özentaş nakliyat firması indirimli fiyatları sayesinde Tuzla halkının nakliyat alanındaki ihtiyaçlarını müşterilerini memnun edecek şekilde gerçekleştiriyor. Firmanın nakliyat hizmetleri evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat ve eşya depolama alanlarında oluyor. Firma bu türdeki hizmetlerini nakliyeye uygun 7 araçla gerçekleştiriyor.

Tuzla evden eve nakliyat ve ofis taşımalarında ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti vererek eşyaların zarar görmeden mekanlardan çıkarılmasını ve yeni mekanlarına ulaştırılmasını sağlıyor. Firma olarak Tuzla’nın İçmeler, Evliya Çelebi, Aydınlı, Mimar Sinan ve Şifa gibi pek çok mahallesine taşıma hizmetini gerçekleştiriyorlar.

Deneyimli Elemanlardan Nakliye Hizmeti

Firma nakliye işlemlerinin başlangıcından sona ermesine kadar geçen sürede her işlem için deneyim sahibi ve belgeli elemanlarını kullanıyor. Firma elemanları arasında yük taşıma elemanları, marangozlar, tesisatçılar, şoförler ve kamyonlarda eşyaların düzenini sağlayan elemanlar yer alıyor. Bu elemanların tamamı işlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerin nakliye hizmetinden memnun kalmasını sağlıyorlar. Böylece evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler eşyalarının paket ve taşınma gibi aşamalarıyla ilgilenmeden firma tüm aşamaların sorunsuz gerçekleşmesini sağlıyor.

Tuzla Eşya Depolama Hizmetleri

Özentaş nakliyat firması evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetlerinin yanı sıra eşya depolama hizmeti de veriyor. Müşterilerinin depolanmasını istedikleri eşyaların temiz ve güvenli olan depolarında saklanmasını sağlıyorlar.

Firmanın eşya depolama amacıyla kullandığı depolar 24 saat kamerayla izlenen ve güvenlik görevleri bulunan depolar oluyor. Ayrıca firma kişilerin eşyalarının zarar görmemesi için eşyaları konteynerler içinde muhafaza ediyor. Verdikleri eşya depolama hizmeti için aylık tarifeler uyguluyorlar.

Depo fiyatları ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 depolama fiyatları şeklinde oluyor. Aldıkları aylık depo ücretleri sayesinde eşyaların hiçbir şekilde zarar görmeden depoda istenilen sürede kalmasını sağlıyorlar. Ayrıca eşyaların nem, rutubet ya da böcek gibi zararlı hayvanlardan korunması amacıyla da depoların her gün ilaçlanmasını sağlıyorlar.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti