Reklam
Reklam

Podoloji Merkezi ve Evde Ayak Bakımı

Mobil ayak sağlığı merkezi olarak; ev ortamından çıkmasında sorun olan ya da hastanede

Podoloji Merkezi ve Evde Ayak Bakımı
Podoloji Merkezi ve Evde Ayak Bakımı doguizm
Bu içerik 4007 kez okundu.
Reklam

  Mobil ayak sağlığı merkezi olarak; ev ortamından çıkmasında sorun olan ya da hastanede tedavi gören hastalara özel yapılan mobil hizmet ile ayak problemi yaşayan herkese ulaşıyor. Aynı zamanda günümüzü zorlu yaşam koşulları ve zaman kısıttı sebebi ile podoloji merkezine gidemeyen hastalara ev ya da işyerinde ayak bakımı hizmeti sunuyor. Refleksoloji ile ayak masajı uygulaması tercih edilen ve sunulan hizmetler arasındadır.

 Dansçı ve Balerin Ayak bakımı

 Dans bir tutkudur ve bu tutku ayaklar sayesinde oluşur. Ayaklarda oluşan yoğun baskı ile bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Uzun süreli ayakta hareket etmek ve bale gibi parmak ucunda uzun süreli durarak, tırnak batması ile ayakta terlemeye ve şişliğe sebep olabilir. Bu nedenlere bağlı olarak tırnak mantarı ve diğer sorunların oluşması halinde podoloji kliniği devreye giriyor.

 Çocuk Ayak Bakımı

 Bebeklik döneminden itibaren dikkat edilmesi gereken ve ileride ciddi sorunlara yol açan çocuk ayak bakımı için düzenli kontroller ile uzman podolog tarafından yapılması gereken yöntemler belirlenir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti