Reklam
Reklam

Pleksi

Pleksi, çeşitli renklerden meydana gelen plastik çeşididir. Saydam ve yarı saydam olarak

Pleksi
Pleksi doguizm
Bu içerik 517 kez okundu.
Reklam

Pleksi, çeşitli renklerden meydana gelen plastik çeşididir. Saydam ve yarı saydam olarak ortaya çıkan pleksi işlenmesi kolay bir malzemeye sahip olduğu için çok şeyin yapımında kullanılmaktadır. Cam olarak da anılmaktadır ve darbelere dayanıklı aynı zamanda ışık geçirme özelliğine sahip bir maddedir.

Pleksi Ürünleri

Pleksi İstanbul olarak ürünler üretiliyor. Teknolojik yenilikler takip edilerek aynı zamanda gelişen çağa ayak uydurmak için tüm yeniliklerle birlikte kullanılmaktadır. Pleksi ürünlerinde eğim verme, şekil verme, bükme işlemleri açısında kolaylık sağlar. Pleksi ürünleri cama nazaran ısıyı daha iletir o yüzden binalardan ev kaplamalarında oldukça kullanışlıdır.

Pleksi Üretimine Dayanıklı Ürün

Pleksiglas ürünü, sert iklim koşullarına karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu ürünü işlemesi çok kolay ve şekillendirmesi çok basittir. Sadece kendi için değil tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte üretimi satışı ve dağıtımı yapılmaktadır. Pleksiglas ürünler şeffaf, renksiz ürünler olduğu için çok tercih edilmektedir. Endüstri alanın da kimya alanında ve ilaç alanında, gıda sektörlerinin çoğunda ve paketleme işlemlerinde kullanılan bir üründür.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti