Reklam
Reklam

Mucizevi Yağ Zeytinyağı

Mucizevi Yağ Zeytinyağı
Mucizevi Yağ Zeytinyağı doguizm
Bu içerik 4272 kez okundu.
Reklam

Mucizevi Yağ Zeytinyağı

Asit oranı düşüklüğü ve kaliteli olmasından dolayı Naturel sızma zeytinyağı sağlıklı bir hayat için tercih edilir. Zeytinyağı, dalından silkeleme ile düşürülen zeytinlerin kısa zaman diliminde, 26 derecenin altındaki ısıda mekanik bir işlem ile sıkılmasıyla üretilir. Ve bu aşamadan sonra başka bir işlem yapılmaz ve doğrudan tüketilebilirler. Birçok firma bu üretimi yapar. Özellikle ege yöresine özgüdür. İzmir’de ki İncirya firması da kaliteli zeytinyağı üreten firmalardandır.

Soğuk Sıkım Zeytinyağı, içeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Besleyici bir üründür. Enerji verme özelliği de bulunuyor. Sağlık açısından da vücudumuza birçok yararı bulunuyor.

Nerelerde Kullanılır?

Sebze yemeklerinde olduğu gibi kahvaltıda da ekmek banarak bile yenebilir. Salata ve soslarda da çok güzel olur.

Organik Zeytinyağı, aslında ayrı bir kategori unsuru değil. Çünkü soğuk sıkım bütün yağlar hiçbir kimyasal ve koruyucu madde içermediği gibi, ekstra hiçbir işleme maruz kalmazlar. Tamamen geleneksel yöntemlerle hazırlanırlar. Tek farkları organik yetiştiricilik sertifikasını almışlardır. Belki bir miktarda fiyatlarında farklılık olabilir.

Ama soğuk sıkım bir zeytinyağı başlı başına organikliğin sembolüdür. Tek bir şartla tabi! İncirya gibi üretimini bildiğimiz ve büyü bir marka olmayı başarmış firmaları tercih etmeliyiz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti