Reklam
Reklam

Knight Online Kalıcı Pk Server

Sanal oyun platformlarında her userın istediği ilk koşul kalıcı olan bir server aramaktır. Bu

Knight Online Kalıcı Pk Server
Knight Online Kalıcı Pk Server doguizm
Bu içerik 1757 kez okundu.
Reklam

Sanal oyun platformlarında her userın istediği ilk koşul kalıcı olan bir server aramaktır. Bu sayede uzun yıllar oyununa devam edebilir ve kendini geliştirebilir. Knight online pvp için kalıcı bir pk serverı arıyorsanız Logoswar sitesi doğru adres! Sitenin 7 yıllık bir geçmişi olması ile birlikte, yeni üyelerini de pk serverlarında ağırlamaya devam ediyor.

PK Server Event Saatleri

Ko cuce forumlarında yer alan event saatlerinin belirlenmesi birçok üyenin turnuva öncesi hazırlık yapmasını sağlıyor. Deneyim ve tecrübeleri ile Logoswar sitesi event saatlerini gün içinde farklı aralıklara böldüğü görülüyor. Bu sayede aktif oyuncu sayısının fazla olmasında etkin rol oynadığı görülüyor.

Knight Fragment ve Gemleri

Knight online pvp server başlangıcından önce her üyenin kahraman özelliğine göre seçebileceği fragmentleri site yayınlıyor. Aynı zamanda uygun olan gemleri farklı etkinlikler ile üyelerine kazandırıyor. PvP karşılaşmasında yer alan oyuncular uygun olan moda göre istediği değişikliği yapabiliyor. Logoswar bu seçim hakkını userlarına sunuyor ve gelişmelerini desteklediğini belirtiyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti