Reklam
Reklam

Sergen Yalçın’ın Gönderilme Nedeni Belli Oldu

Sergen Yalçın’ın Gönderilme Nedeni Belli Oldu

Sergen Yalçın’ın Gönderilme Nedeni Belli Oldu
Sergen Yalçın’ın Gönderilme Nedeni Belli Oldu reklam
Bu içerik 859 kez okundu.
Reklam

 

Sergen Yalçın ve ekibiyle umulmadık şekilde yollarını ayıran BTC Türk Yeni Malatyaspor, takım bünyesinde son dönemdeki gidişatın iyi olmadığını öne sürdü. Özellikle transferle ilgili uyumsuzluk yaşandığı, Sergen’in daha iyi bir sıralamada olmak için Oğuzhan ile Ekici’yi istediği fakat yönetimin bu transferleri gündemine dahi almadığı öğrenildi. Bunun üzerine yöneticilerle tartıştığı öğrenilen Sergen ve ekibiyle yolların ayrıldığı resmi siteden duyuruldu. Türkiye'deki futbol gelişmelerinin tamamını detaylıca öğreneceğiniz Meritroyalbet sitesinden, takımları da takip edebilirsiniz. 

Oğuzhan Özyakup ve Mehmet Ekici’yi İstedi

Son dönemde ciddi bir şekilde düşüş yaşayan Ozan Tufan’ın bir anda yükselişe geçmesindeki en önemli figürlerin başında gelen Sergen Yalçın, Oğuzhan Özyakup’u da takımına istedi. Bunun yanı sıra Mehmet Ekici’nin gelebileceğini fakat bu isimlerden en az birinin mutlaka takımına alınmasını talep eden Sergen için özel olarak raporlara bağlı bir incelemede bulunuldu. An itibariyle takımın bu tarz oyuncular tarafından çok yüksek maliyet oluşturacak bir yapıya sahip olmasını istemeyen yöneticiler, yıldızlar arasında yer alan isimlere yönelmek istemiyor.

Şampiyonluk İhtimali ve Düşme Riskine Değinildi

Herhangi bir şekilde şampiyon olma ihtimalleri olmadığını, buna ek olarak hiçbir şekilde küme düşme risklerinin de yer almadığını vurgulayan yöneticiler, Sergen ile devam etmeye gerek olmadığını belirttiler. Gösterdiği performansın yanı sıra, elindeki kadroyla, takımını bu zamana kadar ki ilk yarılarda en yüksek puana taşıyabilecek fırsatları ele geçirdiği belirtildi. Sergen Yalçın tarafından da en az 3 puan daha yüksek bir sıralamada olabilecekleri fakat ellerindeki fırsatı değerlendiremedikleriyle ilgili eleştirilerde bulunulmuştu. Konunun tüm detaylarına Meritbet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Takımın riskli sıralamadan çıkmış olmasının yanı sıra, taraftarın takımı desteklemediğiyle ve her maçta 5 ila 7 bin arası seyirciye oynamalarına sitem edilmesi de sözleşme feshinde önemli oldu.

Kulüpten Resmi Açıklama Yapıldı

Yeni Malatyaspor bünyesinde birkaç gün önce gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısıyla birlikte özel olarak Sergen Yalçın ve ekibiyle devam edilmeme kararı alındı. Gündemdeki teknik direktörler arasında hem maliyet açısından kulübe uyabilecek hem de çok fazla transfer talep etmeyecek bir ismin getirilmesi planlanıyor. En kapsamlı takım istatistiklerini sundukları için, hemen Meritroyalbet giriş yaparak, sizde öğrenmek istediklerinize ulaşabilirsiniz.

https://www.haberler.com/sergen-yalcin-in-transferdeki-anlasmazlik-12825440-haberi/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti