Reklam
Reklam

Başlık: Gözaltı Işık Dolgusu ile Yeni Görünümünüze Merhaba Deyin!

Gözaltı ışık dolgusuyla gözaltı morlukları tarih olacak! Dr. Mustafa Karataş, gözaltı ışık dolgusuyla ilgili önemli bilgileri bizlerle paylaşıyor. İşte, detaylar!

Başlık: Gözaltı Işık Dolgusu ile Yeni Görünümünüze Merhaba Deyin!
Başlık: Gözaltı Işık Dolgusu ile Yeni Görünümünüze Merhaba Deyin! reklam
Bu içerik 6118 kez okundu.
Reklam

 

   Gözaltında oluşa morluklar, gözaltlarında çökmeler veya gözaltında torbalanma gibi problemler herkesin başına gelebilmektedir. Tabi ki estetik problemler olduğu için başta kadınlar ardından erkekler, bu durumdan şikayetçidir ve göz altında oluşan bütün problemlerden şikayetçilerdir. Yüz estetiğini boğduğu düşünülmektedir ve çözüme ulaşabilmek için birçok farklı yola başvurulmaktadır. Gözaltı bölgeleri, yüzün en hassas bölümüdür desek yerdir. Cilt, deri altında kollajen lif ya da elastik lif azalması nedeniyle gün yüzüne çıkan bu problemler, çevresel faktörler sebebiyle de çok kötü etkilenebilmektedir. Bütün bunların yanı sıra ayrıca psikolojik problemler, stresli bir hayatın içinde olunması da göz altının hassaslığının önüne geçerek problem oluşturabilmektedir. Gözaltının sağlıklı bir duruşa ve görünüme sahip olabilmesi için ve gözaltında meydana gelen problemlerin gözaltı ışık dolgusu uygulamaları ile giderilebildiği kanıtlanmıştır ve bu uygulama en etkili uygulamadır.

Gözaltı Işık Dolgusu Uygulaması Nedir?

    Cilde en çok etkiyen ve deri altında bulunan kollajenler, onarıcı olan hücrelerin oluşturulmasını sağlar ve bu da gözaltı ışık dolgusu uygulaması ile gerçekleşmektedir. Gözaltında meydana gelen problemlerin giderilebilmesi için yapılan estetik müdahalelerden birisidir ve etkisi tartışılmaz derecede iyidir.

  • Uyku düzeni bozukluğu,
  • Aşırı tuz tüketimi yapanlar,
  • Stresli bir yaşantısı olanlar,
  • Alkol, sigara gibi zararlı alışkanlıklara sahip olanlar; gözaltı problemleriyle sık karşılaşmakta ve bu probleme daha kolay yenik düşmektedir. Bütün bu sebeplerle meydana gelen göz altı problemleri gözaltı ışık dolgusu uygulaması ile yok edilebilmektedir.

 

 

    Bu uygulama tamamen güvenli olan bir uygulamadır ve göz altına yapılan işlemler ne göz altına ne de göze zarar vermemektedir. Vücut kendi derisini ve cildini korumak ve bakımını sağlamak için bazı maddelere ihtiyaç duyar ve gözaltı ışık dolgusu da bu doğal maddeleri içerisinde bulundurmaktadır. Bunlara ek olarak cilt için çok faydalı olan hyaluronik asit ve birçok çeşitte de vitamin bulundurmaktadır. Hücre yenilenmeleri ve hücrelerin uzun süreli canlılığını sağlayan ve koruyan bu kokteyl karışımı, mükemmel bir sonuç sağlar ve gerekli olan dozajı doktorlar fark ederek gerekli ayarlamaları yapmaktadır. Yüz bölgesinde dolgu işlemleri diğer dolgu işlemlerine göre farklı bir prosedürle gerçekleşir. Gözaltı kemikleri zamanla çekilir ve incelir, gözaltı ışık dolgusu uygulaması ile kemik yapısı da korunmakta ve meydana gelebilecek negatif ilerlemelerin önüne geçilmektedir.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

    Gözaltı ışık dolgusu uygulamaları hastanede yatma gibi bir süreç içermez ve anestezi de gerektirmez. Uygulamaya başvuran hastaların ağrı ya da acı hissetmemesi için anestezik maddeler de kokteyl içerisine eklendiğinden ayrıca bir aneztezi gerekmez. Kızarıklık, morluklar veya şişme gibi durumlar varsa eğer, bu iğneli uygulama herhangi bir probleme de sebep olmamaktadır ve korumakla yükümlüdür.

Gözaltı Şişliklerinde Işık Dolgusu ile İstenen Sonuçlara Ulaşmak Çok Kolay

    Genetik faktör her vücut probleminde olduğu gibi bu problemde de aslında büyük etkilere sahiptir. Sağlıksız yaşama biçimi, alerji vs. gibi durumların her biri şişliklerin ilerlemesinde etkilidir. Gözaltı şişliklerinin tedavisi, gözaltında meydana gelen tüm şişliklerin önüne geçer ve her problemin de önüne geçerek ayrıca yenileme sağlamaktadır.

Işık Dolgusu Nasıl Etki Eder?

    Işık dolgusu uygulaması ile göz altında oluşan çukurlar tekrar yükseltilir ve ışığın böylece daha iyi bir şekilde yansıtılması sağlanır. Uygulama sırasında kullanılan kokteyl cilde nem, dokulara yenilenme ve esneklik kazandırdığından çok tercih edilir ve bunun yanında ağrı ya da acı etkisi olmaması ile de kolaylık sağlar. Ciltte meydana gelen morluklar enjeksiyon işlemleri sonrasında direkt geçer ve etki hemen gözle görülebilecek kıvama gelir.

Işık Dolgusu Uygulamalarından Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Uygulama sonrasında enjeksiyon işleminin gerçekleştiği noktada kızarıklıklar meydana gelecektir ve bu kızarıklıklar 3-4 saat kadar durup kendiliğinden geçebilecek durumdadır. Yüz bölgesinde herhangi bir cilt kremi ya da bakım ürünü kullanılmamalıdır. Özellikle ilk dört saat buna özen gösterilmelidir, sonraki dört saat kızarıklıklar vs. geçecektir. Bu süreçten sonra isterseniz makyaj da yapabilirsiniz.

Gözaltı Işık Dolgusu Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

     Gözaltı ışık dolgusu ücretleri ile ilgili bilgiye sahip olmak istiyorsanız ve aklınıza takılmış olan soruların önüne geçmek istiyorsanız Op. Dr. Mustafa Karataş ile iletişime geçebilir, randevu alabilir ve görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

    Eğer siz de gözaltınızda meydana gelen problemlerin önüne geçmek, problemleri ortadan kaldırmak ve gözaltı cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız eğer https://www.drmustafakaratas.com/ web sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Ayrıca iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilir ya da randevu alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti