Reklam
Reklam

Lazer Epilasyon İzmir, Ağrısız Bir Epilasyon Deneyimi Sunuyor!

Lazer epilasyon İzmir ilinde hem kadınlar hem de erkekler; istemedikleri tüylerden kurtulmak için sıklıkla tercih etmektedirler. Ağrısız bir epilasyon imkânı da sunan buz lazer epilasyon teknolojisi hakkında en önemli bilgileri sizlerle paylaştık…

Lazer Epilasyon İzmir, Ağrısız Bir Epilasyon Deneyimi Sunuyor!
Lazer Epilasyon İzmir, Ağrısız Bir Epilasyon Deneyimi Sunuyor! reklam
Bu içerik 4912 kez okundu.
Reklam

 

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

    Diode lazer, Alexandrite lazerin değerlendirmesine göre 810 nanometre dalga boyu olan ve buz lazer teknoloji olarak bilinmektedir. Diode buz lazer, diğer lazerlere oranla daha hassastır ve bu yapılan denemeler ile de kanıtlanmıştır. Daha az renk hassasiyetine sahip olan bu lazer türü yeterli düzeyde de duyarlıdır. Daha derindeki köklere ulaşabilmektedir ve çok daha güzel temizlik yapar. Buz lazer, diğer sıradan cihazlara oranla sahip olduğu enerjiyi tek bir seferde hedef dokuya iletiyor ve bunu yine tek aşama içinde aşamalı olarak gerçekleştiriyor. Ayrıca cihazın baş kısmında bulunan soğutma kısmı ile de soğutma da yaparak ciltte oluşabilecek acı ve ağrıyı engelliyor. Derin köklere istenen etkiyi yaparak istenen sonuçları da vermektedir. Bütün bunlara ek olarak buz lazer platin versiyonu karma atışlar yapar ve böylelikle de daha kalıcı etkiler yaratmaktadır.

 

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

    Lazer epilasyon İzmir ili uygulayıcısından gerekli olan bütün bilgileri aldık ve yapılan görüşmeler sonucunda alınan bilgileri sizlere iletiyoruz. Bu uygulamada hiçbir zaman hedef deri değildir. Bu uygulama sırasında jel kullanılmaktadır ve bu jel ile hem acı hissedilmez hem de köklere daha kolay ulaşım sağlanarak kıl köklerinden daha hızlı olarak kurtulma sağlanır. Kılların her biri farklı dönemlerde uzar ve farklı dönemlerde kendi kendilerine dökülür. Bu uygulama ile de seanslar sırasında farklı farklı kökler ışığı emecek ve farklı kıllar dökülecektir. Ama net ortalama olarak 6-8 seans ve yine ortalama olarak 2-3 ay kadar zaman içinde işlemler tamamlanmaktadır.

    Eğer çok koyu tene sahipseniz ya da bronzlaştıysanız, epilasyona gelecekseniz eğer gerçek ten rengine dönmelisiniz. Aksi takdirde, renk değişimi yaşayacaksınız ve farklı renklere de bürünebileceksiniz. Bu sebeple de bronzlaşma sonrasında bir süre beklenilmesi önerilmektedir. Buz lazer epilasyon uygulaması ile kıl köklerinizden tamamen kurtulabileceksiniz. Ruhsatlı olan ya da uzman barındıran klinikleri tercih ederler ve hem bütçe olarak hem de sağlıksal olarak önemli olan bir konudur. Uygulama yapılacak olan cihazlar mutlaka orijinal olmalıdır.

 

Buz Lazer Nerelere Yapılır?

   Vücutta birçok farklı bölgeye uygulanabilen buz lazer uygulaması belirli bölgelerde daha sık tercih edilmektedir.

 • Genital bölge,
 • Kollar,
 • Bacaklar,
 • Ense,
 • Koltuk Altı ve çevresi,
 • Sırt bölgesi,
 • Göğüs bölgesi,
 • Yüz alanları.

 

 

Buz Lazer Epilasyon Uygulamasının Diğer Lazerlerden Farkı Nedir?

    Diode ütüleme lazerlerin en bilinen özelliği 810 nanometre dalga boyuna sahip olmasıdır. Farklı markalarda ve farklı ülkelerde üretilmiş olan bu lazerler Türkiye’de de kullanılmaktadır. Diode lazerler, diğer bütün lazerlere göre çok daha farklı bir teknolojiye sahiptir. Bu lazer çeşidindeki dalga boyu çok daha fazla ve büyük olduğundan koyu tenlerde de tedavi yapılabilmektedir ve tedavi süresi de ten rengine göre değişmektedir. Bu lazer türü çok daha derine inebilmektedir ve yerleşmiş olan kıllarda bile etkilidir.

Buz lazerin;

 1. Deride leke kalma ihtimali çok düşüktür
 2. Hava soğutmalı tipleri de vardır
 3. Dalga boyu 810 nanometre
 4. Çok derine ulaşabilmektedir
 5. Pulse süresi uzundur ve esmer olanlarda kullanılabilir
 6. Derin olan kıllarda ve kalın kıllarda çok daha etkilidir ve daha başarılı sonuçlar elde edilir.

    Eğer siz de istemediğiniz kıllarınızdan kalıcı olarak buz lazer epilasyon uygulaması ile kurtulmak istiyorsanız; Lazer Epilasyon İzmir uygulayıcısının https://www.buzlazerizmir.com/ web sitemizi ziyaret edebilir ve kıl köklerinizden dahi kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti