Reklam
Reklam

Matbaa İşlerinde Hız ve Kalitenin Adresi

Matbaa İşlerinde Hız ve Kalitenin Adresi

Matbaa İşlerinde Hız ve Kalitenin Adresi
Matbaa İşlerinde Hız ve Kalitenin Adresi reklam
Bu içerik 1084 kez okundu.
Reklam

 

15 yıldan uzun süreden beri matbaa sektöründe yer alan firma, ürünlerinin kalitesi ve teslimat hızı ile sektörde lider durumda bulunuyor. Firma matbaa sektöründeki gelişmeleri takip ve uygulama bakımından da sektöre öncülük yapıyor ve en modern makineler ile her türlü baskı ve basımı yapabiliyor. Firma hizmetlerinde, okul dergisi nasıl hazırlanır ve etkileyici logo nasıl tasarlanır gibi birçok konuda ücretsiz makaleleri ile de kullanıcılarına destek oluyor.

Firmanın Özellikleri Nelerdir?

Sektörde çok fazla matbaa olmasına rağmen, firmanın lider olmasını sağlayan, diğer firmalardan öne çıkan özellikleri bulunuyor.

Bunlar şu şekilde sıralanıyor;

  • Müşteri memnuniyetinin ana hedef olarak belirlenmiş olması
  • En modern ve kaliteli baskı makinelerini kullanması
  • Tüm personelinin yetişmiş ve uzun süreli deneyime sahip olması
  • En kaliteli baskı malzemelerini kullanması
  • Sektördeki en hızlı teslimatı gerçekleştirmesi
  • İstenilen adet ve şekillerde baskı yapabilme imkanı
  • Sektörün en uygun fiyatlarını uygulaması

 

Firma, ayrıca online matbaacılık konusunda da, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini, en kaliteli ve hızlı şekilde karşılıyor.

Firmanın Online Matbaa Hizmetleri

Firma, müşterilerine online matbaa avantajları ile de, hızlı bir şekilde ürün teslimatı sağlıyor. Sistem, firmaya sipariş verecek olan müşterilerin, basımını istedikleri ürünlerin tasarımlarını internet ortamından online matbaaya göndermesi ile başlıyor. Müşteriler, bu sayede matbaaya gelmeden akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarından tasarımlarını iletebiliyor ve zamandan ve personelden tasarruf sağlıyor.

Müşteriler bu sistem sayesinde, firmanın ürünlerini inceleyip karşılaştırma yapabiliyor ve siparişlerinin tüm aşamalarını takip edebiliyor. Gönderilen tasarımların son hali onaylandığı anda, siparişler basılmaya başlanıyor ve en kısa sürede siparişler tamamlanarak kargoya veriliyor.

Firmanın Ürünleri Nelerdir?

Firma, çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip bulunuyor.

Ürünlerinin arasında;

  • Afiş, poster, Amerikan servis, antetli kağıt ve bloknot
  • Broşür, el ilanı, makbuz form, cepli dosya ve kartvizit
  • Katalog, kitap, kitap ayracı ve zarf gibi çok sayıda ürün bulunuyor.

Firma ayrıca, karton çanta, ajanda, takvim ve mouse pad gibi, kaliteli ve ilgi çekici promosyon ürünlerini de ürün yelpazesinde bulunduruyor.

Diğer Hususlar

Firma, modern matbaasında sektörde en çok tercih edilen, tipo, serigraf, ofset ve flekso baskılarının tümünü, profesyonel şekilde gerçekleştirebiliyor. Firmanın tecrübeli grafik tasarımcıları, kurum ve kuruluşlara özel her türlü tasarımı gerçekleştirerek, müşterilerinin markalarının en güzel şekilde yansımasını sağlıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti