Reklam
Reklam

Ethereum Güncellemeleri Kripto Para Yükseliş Sezonunu Başlatabilir

Ethereum Güncellemeleri Kripto Para Yükseliş Sezonunu Başlatabilir

Ethereum Güncellemeleri Kripto Para Yükseliş Sezonunu Başlatabilir
Ethereum Güncellemeleri Kripto Para Yükseliş Sezonunu Başlatabilir reklam
Bu içerik 779 kez okundu.
Reklam

 

Uzmanlara göre Ethereum'un 2020 yılında yapmayı planladığı güncellemeler ile yaşayabileceği yükseliş diğer kripto paralarınıda etkileyerek bir altcoin boğa sezonunu tetikleyebilir.  Ethereum 130-200 dolar arasında gidip gelen fiyatı ile patlamaya hazır bomba gibi bekliyor.
Bitcoin haber ve analizlerine göre kripto para yatırımcıları BTC'den sonra en fazla Ethereum'a gözünü dikmiş durumda. Aralık ayında İstanbul güncellemesinin ilk kısmı, Ocak ayında ise ikinci kısmı yapılacak. Bunların ardından 2020 yazın Ethereum Berlin güncellemesi yapılacak.
En sonunda ise Etheruem 2.0 dediğimiz algoritma değişikliği ile proof of stake güncellemesi gelecek.

Ethereum ne kadar diye merak eden yatırımcılar gelen ETH haberlerinin piyasayı olumlu etkilemesi yönünde beklentiye sahip. Etheruem Coinmarketcap'de ikinci sırada olan ve Bitcoin'den sonra en yüksek hacime sahip ikinci kripto paradır.
Etheruem kurucusu Vitalik Buterin yaptığı açıklamada çalışmaların tam gaz sürdüğünü, var olan sistemi değiştirmek sıfırdan bir kripto para yaratmaya göre çok zorlu bir süreç olduğundan tahmin ettiklerinden daha fazla vakit aldığını söyledi. Ethereum geçtiğimiz dönemde yapmak istediği güncellemeyi taahhüt ettiği zamanda yapamadığı için yatırımcı güvenini kaybetmiş ve 85 dolara kadar düşmüştü.

Kripto Teknik Haber yorumcularına göre bu pek çok rakibi geliştirmeler yaparken ETH'nin vaat ettiklerini gerçekleştirmezse ciddi bir düşüş yaşayabilir. Ancak yapabilirse de piyasanın en güvenilen paralarından olma özelliği sayesinde ciddi bir kullanım alanı yakalayarak fiyatı tekrar önce 500$ ardından 1000 dolar seviyesine gelebilir. Yapılan araştırmaya göre kripto para piyasasına giren yeni yatımcılarında Bitcoin nedirden sonra ilk öğrendiği kripto paranın Ethereum olduğu gözlemlenmişti. Akıllı sözleşmeler olarak en yüksek kullanıma sahip olan Ethereum önümüzdeki yıl kendisinden sıkça söz ettirecek gözüküyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti