Reklam
Reklam

Maç Sonu Fatih Terim’den Çok Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Maç Sonu Fatih Terim’den Çok Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Maç Sonu Fatih Terim’den Çok Çarpıcı Açıklamalar Geldi
Maç Sonu Fatih Terim’den Çok Çarpıcı Açıklamalar Geldi reklam
Bu içerik 1438 kez okundu.
Reklam

 

Sözleri herkes tarafından çok merak dilen isim kameralar karşısına çıktı. Duygularını samimi biçimde anlatan hoca, eleştirilere de yanıt verdi. Kendi hakkında da öz eleştirilerde bulundu. Terim, “2 senenin şampiyonu Galatasaray, son senenin bütün kupalarını alan Galatasaray ama futbol böyle bir oyundur, düne bakılmaz. Ujfalusi içeride 'Ben olsam ölmüştüm, antrenörlük yapamam' dedi. Flaş röportajda haberim yoktu, oyuncular açıklama yapmış, ne dediklerini bilmiyorum. Ben burada kabahati kendimde ararım, bu takımı yöneten benim ve teknik adamlık böyle bir şeydir. Kazandığınızda hep beraber, kaybettiğinizde yalnızsınızdır. Bunu kabul etmeyen teknik adamlık yapmasın” sözlerini kullandı. Betpas kullananlar kazanma erişimi sağlıyor.

Fatih Terim Tüm Sorumluluğu Üzerine Aldı

Takım olarak alınan kötü skorlarda tamamen kendi sorumluluğunu ön plana koydu. Bu hatalardan çıkarılacak dersleri anlattı. Terim, “Son günlerde baktığımda, umarım benim düşündüklerim doğru değildir, reklam departmanlarından spor servislerine telefon gelmiştir, böyle bakıldığında unutuluyor. Bazıları ısrarla bazı cümleler vurguluyorlar, hepsinin farkındayım. Ben çok şeyler gördüm, pes edecek değilim. Bu kadar moral bozukluğuna rağmen bizim taraftarla bir araya gelerek maçlarda aynı duyguları taşıyarak düzelmemiz gerekir. Bunun için de ne yapılması gerekiyorsa bizde mevcut. Kazanırken konuşmak isterdik, kaybedince konuşmak kolay olmuyor. Olabilecek tüm sorumluluk bizde, buna da itirazım yok” ifade etti. Bu sözler güne damga vurdu. Betpas kalitesi sizleri mutlu edecek.

Terim Samimi Özeleştirilerde Bulundu

Devre arası ve sonrası hakkında net açıklamalar geldi. Fatih Terim, “Allah nasip ederse devre arasında geniş bir toplantıda bunları konuşalım. Neyin ne olduğunu hep beraber ortaya koyalım. Bu arada mümkünse bir değişim yapalım. Ama şu bir gerçek ki, 90+2’de UEFA şansını kaybettik, 90 küsürlerde en az 10 puan kaybettik. Bugün şu maçı berabere bitirmek, bir takıma olabilecek en büyük travmadır. 2-0’la gelsek bazılarınız ‘Çok daha farklı kazanacağınız maçı 2-0 bitirdiniz’ diye soracaktı. Biz evvelki sene ve geçen sene nasıl kazanmayı bildiysek, bunu yine biliriz. 3 kulvarı kaldıramadık, bu net” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti