Reklam
Reklam

Bölgesel İnatçı Yağlardan Kurtulma Yolları Liposuction İstanbul

Bölgesel İnatçı Yağlardan Kurtulma Yolları Liposuction İstanbul

Bölgesel İnatçı Yağlardan Kurtulma Yolları Liposuction İstanbul
Bölgesel İnatçı Yağlardan Kurtulma Yolları Liposuction İstanbul reklam
Bu içerik 6437 kez okundu.
Reklam

 

Bölgesel olarak fazla yağlarınız bulunuyorsa bu yağlardan kurtulabilmek için bazı noktaları deneme yoluna gitmiş olabilirsiniz. Fakat bazen bölgesel yağlar son derece inatçı olabilmektedir. Eğer siz de bu sorundan şikayet ediyorsanız yağ aldırma operasyonu olan liposuction İstanbul operasyonunu yaptırarak fazla yağlarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür. Fakat lipo bir obezite tedavisi veya bir kilo verme operasyonu değildir. Bu operasyon sizlere inatçı ve bölgesel yağlarınızdan kurtulabilme imkanı sağlamaktadır. Bölgesel yağlardan kurtulduğunuz takdirde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz gibi aynı zamanda özgüveniniz de artış gösterecektir.

Liposuction Kimlere Uygulanır?

Hangi cerrahi operasyon yapılacaksa yapılsın bu noktada mutlaka uzman bir doktorun görüşünün alınması gerekmektedir. Liposuction İstanbul evresinde ise uygulamanın yapılması için de bir uzmanla mutlaka görüşmeniz gerekmektedir. Bu uygulama belirttiğimiz gibi bir zayıflama uygulaması değildir. Vücut hatlarınızın görünüm bakımından düzgün bir hale gelmesini sağlar. Uygulamanın yapılabileceği kişiler ise şu şekildedir:

-Liposakşın yaptıracak olan kişilerin sistematik olan bir sağlık sorununun bulunmaması gerekir.

-Uygulama hamile ve yeni doğum yapmış olan kişilere uygulanmamaktadır.

-Diyabet ve kalp rahatsızlığı olan kişiler bu uygulama yapılmadan önce mutlaka cerrah tarafından istenmiş olan testleri yaptırmış olması gerekir.

-Yaş, liposuction noktasında çok yüksek bir sorun teşkil etmemektedir. Fakat derinin elastikliği düşünülerek bazen ileri yaş gruplarında yapılamamaktadır.

Liposuction Sonrası İyileşme

Liposuction İstanbul sonrasında iyileşme dönemi evresinde bu noktada özel olarak üretilmiş olan korselerin kullanılması gerekir. Korseyi kullanma süreciniz vücudunuzdan alınan yağ miktarı ve özelliklerinize göre 4 ile 8 hafta arasında değişim gösterebilmektedir. Operasyon sonrasında ödemler ve morluklar gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Dikişler iyileşme durumuna bağlı olarak bir hafta sonra alınmaktadır. Hasta bir ile üç haftanın arasında iyileşme gösterdiyse günlük rutinlerine ve iş hayatına devam edebilmektedir.

kıyafet, kişisel bakım malzemeleri içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Dudaklarınız Sizi Daha Çekici Gösterir

Birçok kadının ince dudaklara sahip olmaktan yana şikayetçi olduğunu görebiliyoruz. Bu noktada dudak dolgusu yaptırma yoluna giderek dudaklarınızın görünüm bakımından sizlere daha hitap edecek şekle gelmesini sağlayabilirsiniz. Dudak dolgusu Nişantaşı sayesinde dudaklarınızdan ince olduğu için rahatsız olduğunuz durumlarda bu sorunları çözebileceğiniz gibi dudak şeklinizde de düzelmeler meydana geldiği görülmektedir. Dudak şeklinin düzelmesi sizlere birçok avantajı bir arada sunar ve özellikle kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar.

Dudak Dolgusu Çok Mu Yapay Duruyor?

Dudak dolgusu yaptırmak isteyen kişiler genellikle yaptırdıktan sonra yapay bir görünüme sahip olup olmayacaklarıdır. Çünkü estetik operasyonlar sonrasında genellikle doğal bir görünüm oluşturulması istenmektedir. Dudak dolgusu Nişantaşı ise profesyonel bir şekilde yapıldığı için sizin yüz hatlarınız da baz alınarak yapılacaktır. Bu yüzden dudaklarınızda herhangi bir sorun oluşmayacağı gibi aynı zamanda doğal bir görünüm de meydana gelecektir. Dudak dolgusunun yapay durduğu kişiler genellikle bu noktada abartma yoluna gitmiş olan kişilerdir. Kişinin dudak dolgusu yaptırmış olduğu sırada da kendi dudak yapısını baz alarak yaptırması gerekir.

Dudak Dolgusunda Hangi Madde Kullanılır?

Dudak dolgusunun yapılması sırasında genellikle vücudunuzda da yer almakta olan hyalüronik asit kullanılmaktadır. Dudak dolgusu Nişantaşı evresinde kullanılan bu madde cilt hücrelerinizde suyun da tutulmasını sağlayan enzimlerin arasında yer almaktadır. Bu asit dudağınıza enjekte edildiği noktada dudaklarınızda su tutulacağı için dudaklarınız daha dolgun hale gelecektir. Hyalüronik asit vücuttan tamamen atılma özelliğine sahiptir. Bu yüzden hekimler dudak dolgusu yapacağı evrede genellikle bu enzimi kullanma yoluna gider. Dolgunun kalıcılık süresi ise değişim göstermekle beraber sizin metabolizmanıza da bağlı olarak 4 ay ile 1 yıl arasında kalıcılığı bulunabilmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti