Reklam
Reklam

BİR MİLYAR DOLARLIK BULUŞMA

BİR MİLYAR DOLARLIK BULUŞMA

BİR MİLYAR DOLARLIK BULUŞMA
BİR MİLYAR DOLARLIK BULUŞMA reklam
Bu içerik 940 kez okundu.
Reklam

TÜRKİYE ALTIN MARKA ÖDÜLLERİ YATIRIMCILARI BULUŞTURUYOR

RUS, ÖZBEK, AZERİ VE ARAP YATIRIMCILAR 
YATIRIM FIRSATLARINI KOLLAYACAK

BİR MİLYAR DOLARLIK BULUŞMA

Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan yatırımcılar geliyor. Bankacılık sektöründen gıdaya kadar birçok sektörden gelecek yatırımcılar bir milyar dolarlık yatırım için Türk firmalarıyla iş birliği görüşmelerinde bulunacak 

Bu yıl üçüncüsü İdeal Su sponsorluğunda düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında, önemli ticari eşleştirme görüşmeleri düzenlenecek. Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan gelecek iş adamları Türk firmalarıyla yatırım fırsatlarını 13 Aralık 2019 Cuma akşamı Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da düzenlenecek Türkiye Altın Marka Ödülleri kapsamında konuşacak. Toplamda 1 milyar dolarlık yatırım opsiyonlarını değerlendirecek firmaların Türkiye’de özellikle bankacılık ve gıda sektöründen firmalarla görüşmesi bekleniyor.

Yatırımlar 2020’de ülkemize can suyu olacak 
Türkiye Altın Marka Ödülleri Düzenleme Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, Türkiye’nin en beğenilen markalarının ödüllendirileceği Türkiye Altın Marka Ödüllerinin bu yıl uluslararası bir boyut kazandığını belirterek “Ödül töreni kapsamında ülkemize Rusya, Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar’dan önemli iş adamlarını getirtiyoruz. Yatırım amacıyla ülkemize gelen bu iş adamlarını ödül töreni sırasında ve sonrasında birçok yerli markamızla iş birliği yapması için ticari iş görüşmeleri kapsamında buluşturacağız. 2020’de başlaması öngörülen yaklaşık 1 milyar dolarlık yatırımlar, ülkemiz ekonomisine can suyu olacak” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti