Reklam
Reklam

2019'un En Çok Tercih Edilen Yüzük Modelleri

2019'un En Çok Tercih Edilen Yüzük Modelleri

2019'un En Çok Tercih Edilen Yüzük Modelleri
2019'un En Çok Tercih Edilen Yüzük Modelleri reklam
Bu içerik 114 kez okundu.
Reklam

 

2019 senesi mücevher alanında oldukça rağbetin olduğu bir yıl olmuştur. Hem görsel açıdan yaşanan tasarım ve kesim yenilikleri hem de maddi anlamda yatırım aracı olması sayesinde özellikle tektaş yüzük modelleri oldukça rağbet görmektedir. 2019 senesinde en çok beğenilen ve tercih edilen bir diğer yüzük modeli ise baget yüzükler olmaktadır. Baget yüzük modelleri, son yıllara damgasını vuran ve yeniden popüler olan kesimler arasındadır. Esasında pırlanta alanında hiçbir kesimin modası geçmez. Klasik kesim, prenses kesim ya da yuvarlak kesim yüzükler de işçiliği kaliteli olduğu sürece her sene, her dönem ve her yaşta kullanılır. Pırlantaların değerli olmasının ve her nesil, her ülke ve her yaş için her zaman talep edilen mücevherler olmasının öncelikli sebebi budur. Ancak 2019 senesinin en çok tercih edilen pırlanta yüzük kesimleri tartışmasız baget yüzük olmuştur.

Baget Yüzük

Baget yüzük modelleri kesimleri itibari ile ışığı en çok yansıtan modeller arasındadır. Özellikle evlilik tekliflerinde tektaş ile beraber sıkça tercih edilmektedir. Baget yüzük modellerinin bir önemli avantajı ise aynı karatta olan diğer kesimler ile kıyaslandığında daha büyük görülmesidir. Baget yüzük modelleri özellikle çevresinde minik pırlanta taşlarının kullanılmasıyla da daha çok rağbet görmektedir. Farklı model, karat ve işçilikteki baget yüzük modellerine sitemizden göz atabilir ve fiyatlarını da karşılaştırabilirsiniz.

Tamtur Yüzük

Tamtur yüzük özellikle 2019 senesinde evli kadınların alyans yerine tercih ettiği seçimlerdir. Özellikle zarif ve ışıltısı olmasıyla kadınların günlük hayatında da pırlanta ışıltısını taşımasını sağlamaktadır. Tamtur yüzük modelleri özellikle bu senenin en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle kadınların istediği kesimde tasarlanan pırlanta taşlarla yüzüğü komple çevreleyen yüzük çeşitleri arasında olmasıyla tercih edilmektedir. Tamtur yüzük modelleri genel olarak pırlanta taşlar ile sıralanmış olan yüzük modelleridir. Bu özelliği ile oldukça şık, ışıltılı ve aynı zamanda sade, zarif bir görüntü estetiği de sağlamaktadır. Tamtur yüzük arzu edilen renk ve taş ile tasarlanan bu yüzük modelleri şık ve zarafeti ile ön plana çıkmaktadır. Sadece pırlanta ya da beyaz renkte olması da gerekmemektedir. Tamtur pırlanta yüzük modelleri günümüzde en tercih edilen evlilik alyansları olarak tercih edilmektedir. Aşkı, sevgili ve sonsuzluğu simgeleyen tamtur yüzük modelleri günümüzde birçok kadınların şıklığını da tamamlamaya devam ediyor.  

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti