Reklam
Reklam

Provimes'in Kargo Yönetim Sistemi ile Tanışın

Kargo sistemi ve taşımacılık, hayatımızın son dönemlerinde oldukça aktif rol oynamaya başladı. Artık hepimiz, dışarıdan alışveriş gerçekleştirmektense, online alışverişi tercih ediyoruz.

 Provimes'in Kargo Yönetim Sistemi ile Tanışın
 Provimes'in Kargo Yönetim Sistemi ile Tanışın reklam
Bu içerik 4217 kez okundu.
Reklam

 

 

 

Kargo sistemi ve taşımacılık, hayatımızın son dönemlerinde oldukça aktif rol oynamaya başladı. Artık hepimiz, dışarıdan alışveriş gerçekleştirmektense, online alışverişi tercih ediyoruz.

 

Dışarıda ulaşamayacağımız pek çok şey, sanal marketlerde kolaylıkla ulaşılabiliyor ve sipariş edilebiliyor. Haliyle insanlar online alışverişi tercih ediyor. Bunun sonucunda kargo ihtiyacı doğuyor. Kargo, özel şirketler tarafından, sizlere, satın aldığınız ürünleri ulaştıran taşımacılık işine verilen isimdir.

 

 

E-ticaret sektöründe yer alanların oldukça aşina olduğu kargolar, birçok sorun yaratabiliyor. Bu sorunlardan başlıcaları, ürünün size ulaşamaması, kırık getirilmesi veya tamamen ortadan kaybolması şeklinde sayılabilir. Bu sorunu önlemek adına, Provimes kargo yönetim sistemi kullanılabilir.

 

 

Provimes Kargo Sistemi Nedir?

 

 

Provimes'ın kargo yönetim sistemi, size, gelecek olan kargo hakkında gerekli bilgileri anında edinebilme imkanı tanıyor. Bu sistem aracılığıyla, tüm teslimatlarınız hakkında bilgi sahibi olabiliyor, kargo şirketiniz ile anında iletişime geçebiliyorsunuz. Tek başınıza, kargo şirketiyle iletişim gerçekleştirmeye kalktığınızda pek çok sorunla karşılaşabiliyorsunuz.

 

 

Zira pek çok müşterisi bulunan kargo şirketleri, adeta bir kargaşa içerisinde çalışıyor ve her müşteriye yanıt veremeyebiliyor. Ancak Provimes, bunu engellemek adına, gönderi ve teslimat takip sistemi ile yardımınıza koşuyor.

 

 

 

 

Provimes'ın Kargo Sisteminin Faydaları Nelerdir?

 

 

Provimes kargo yönetim sistemine dahil olduğunuzda, bundan pek çok yarar sağlayabilirsiniz.

 

 

Öncelikle kargonuzun daha güvenilir ve emin ellerde getirilmesini sağlayacak olan Provimes sisteminin, sağladığı faydalar şu şekilde özetlenebilir;

 

 


 •  
 • Sipariş ettiğiniz ürünün, kargosuna dair formun fotoğrafını çekerek Provimes'a iletmeniz sonucu, ürününüzün güvenli bir şekilde elinize ulaşması.

 •  
 • Teslim formlarınızda yer alan bilgi giriş işlemlerinin, 5 dakikadan kısa sürede gerçekleştirilmesi.

 •  
 • Dijital asistanınız 'BİRİ', teslimatınızın kaydı yaptırıldıktan sonra, kullanıcıya anında bildirim veriyor.

 •  
 • Otomatik bilgi gönderim sistemiyle, teslimatınızın güvenliği garanti altına alıyor ve belli aralıklarla, otomatik olarak bilgi alıyorsunuz.

 •  
 • Asistanınız aracılığıyla, her an, aklınızdaki soru işaretlerine yanıt bulabiliyorsunuz.


 •  

 

 

Kısacası hızlı bilgi edinme, güvenilir bir şekilde ürünü teslim alma ve zamandan tasarruf etme imkanlarına sahip oluyorsunuz.

 

 

Provimes'ın Diğer Hizmetleri

 

 

Provimes, yalnızca kargo alanında değil, pek çok alanda güvenlik sistemi sağlayıcısı olarak bilinmektedir. Yaptığınız işin güvenliğini sağlamaya kadar birçok alan için, son derece modern ve teknoloji harikası güvenlik sistemleri sunmaktadır. Verbis kontrolü, KVKK uyumlu ziyaretçi yönetimi, yüz tespiti ve yüz tanıma sistemleri, parmak izi entegrasyonları, Provimes'ın güvenlik alanında sunduğu hizmetlerden yalnızca bazıları.

 

 

 

 

Neden Provimes Tercih Edilmeli?

 

 

Provimes, yıllardır güvenlik sektöründe verdiği çalışmaları ile tanınan, epeyce prestijli bir kuruluştur. Tüm müşterilerine ilgi ve özenle destek vermeleri ile bilinirler ve müşteri memnuniyeti bazlı çalışırlar. Verim alacağınızın garantisini veren firma, Türkiye'de, güvenlik alanında en teknolojik ürünlere ve donanıma sahiptir.

 

 

Alacağınız hizmetler ile işinizin güvenliğini sağlayabilir ve ziyaretçi kontrolü, toplantı salonu yönetimi gibi seçeneklere sahip olabilirsiniz. Güvenli bir alanda iş yapmak, tüm çalışanların daha verimli olmasını sağlayacağı gibi, işinizi de olası tehditlerden uzakta tutacaktır.

 

 

kargo yönetim sistemi kvkk verbis
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti