Reklam
Reklam

Profesyonel Taşımacılık

Profesyonel Taşımacılık

Profesyonel Taşımacılık
Profesyonel Taşımacılık reklam
Bu içerik 1000 kez okundu.
Reklam

 

Uluslararası yapılan nakliye işlemlerinde, çalışılan firmalar önem arz eden konulardan biridir. Uluslararası evden eve nakliye alanında faaliyet gösteren Alfa Omegaa, profesyonel hizmet yürütüyor. Alfa Omega, alanında Türkiye'nin en önde gelen şirketlerinden biri olmayı başarmış durumda. Firmaya, alfaomegaworld.com üzerinden online ulaşım olanağınız da bulunuyor.

Alfa Omega'da Sunulan Hizmetler

Alfa Omega, uzman personel ve kaliteli araçlar ile uluslararası alanda taşımacılık faaliyetinde bulunuyor.

Şirketin sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

  • Uluslararası evden eve nakliyat
  • Hayvan ve araç nakli
  • Ofis taşıma
  • Eşya paketleme ve depolama

 

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ile şirket sayılan bu taşımacılık ve nakliye alanlarında yüksek kalitede nitelikli hizmet sunuyor.

Ücretsiz Ekspertiz

Alfa Omega, ilk aşamada ücretsiz olarak ekspertiz imkanı sunuyor. Taşınacak eşya miktarı tespit edilerek, taşımada ve paketlemede kullanılacak malzeme ile iş gücü belirleniyor. İsteklerinizde tespit edildikten sonra tüm taşımaya yön verecek plan hazırlanıyor.

Paketleme Hizmeti

uluslararası evden eve nakliyat Şirket, taşınılacak mesafe ve çevre koşullarından etkilenmeyecek sağlamlıkta bir paketleme hizmeti sunuyor. Sizin eşyanız için özel olarak getirilen tek kullanımlık malzemeler ile paketleme işlemleri profesyonel manada yapılıyor. Uluslararası kalite standartlarında gerçekleşen bu işlem ile nem gibi tüm dış etkenlere karşı koruma sağlanıyor.

Taşıma, Depolama ve Gümrükleme

Şirket, deneyimli çalışma ekibi ile sigortalı taşıma hizmeti veriyor. Eşyalar, koşulları uygun depolarda saklanarak, şirketin uzman personeli vasıtasıyla gümrükleme işlemleri yerine getiriliyor. Daha sonra hedeflenen yere taşıma tamamlanarak, sizden gelen istekler kapsamında eşya kurulumları gerçekleştiriliyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti