Reklam
Reklam

Yeni Nesil Temizlik Crimage

Yeni Nesil Temizlik Crimage

Yeni Nesil Temizlik Crimage
Yeni Nesil Temizlik Crimage reklam
Bu içerik 4977 kez okundu.
Reklam

 

İnsan sağlığına zarar verecek her türlü kir, pas, toz gibi ortamlardan korunmak için yapılan bütün uygulamalara temizlik denilmektedir. Hijyen ise, temizlik için alınan tüm korunma önlemlerine denilmektedir.

Neden Temizlik Yapılmaktadır?

Temizlik günlük yaşamın vazgeçilmez uygulamalarından olup, temiz ortamlar oluşturmak insan sağlığı açısından çok önemlidir.

Temizlik yapılmasının sebeplerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

  1. Alanı çekici kılmak, hiç bir şekilde toz, kir çöp gibi materyallerin temizlenmesi kişilerde mutluluk hissi yaratmaktadır.
  2. Sıhhi temizlik, yani mikroplardan arındırılmış ortamlar sağlık açısından çok önemlidir.
  3. Düzenli temizliği yapılan eşyaların ömrü daha uzun olmaktadır.
  4. Kir, çöp, toz gibi maddelerin ortadan kaldırılması hijyen açısından önemli olmaktadır.
  5. Çok hızlı üreyen bakterilerin hoşlandıkları yerler, nemli, kirli, kuytu ve ılık alanlardır.

Kişi kendini ve çalışma arkadaşlarının riskten kurtarmak için temizlik kurallarına uymalıdır.

Temizlik Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Temizlik yapılırken birçok alternatif ürün piyasalarda satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin kullanımında dikkat etmesi gereken durumlar söz konusu olmaktadır. Ürün isimleri, ürün üzerindeki etiketlerin mutlaka okunması gerekmektedir. Ürün ambalajları farklı ambalajlarla değiştirilmemelidir. Asidik ürünler ile klorlu ürünler bir arada kesinlikle kullanılmamalıdır. Cilt mutlaka korunmalı ve ürün koklanmamalı ve içilmemelidir.

Crimage Nedir?

Crimage, her türlü yüzeyde en zor kir ve lekeleri özel geliştirilmiş formülü sayesinde kolaylıkla çıkaran yeni nesil temizlik ürünüdür. Zahmetsiz ve çok kolay bir temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Kir ve lekeleri anında sökmekte ve kötü kokuların giderilmesinde çok faydalı olmaktadır. Temizlik yapılan alanda hoş koku bırakmaktadır.

Crimage leke çıkartıcı köpük sayesinde mutfaklardaki ağır yağ ve kirleri güçlü formülü ile anında sökmektedir. Çıkartılması zor olan nar suyu, kahve, kalem, vişne suyu, yağ gibi lekeleri temizlemektedir.

Crimage Plus Nasıl Kullanılır?

Crimage plus lekeler üzerine sprey ile direkt sıkılmakta ve 20 - 30 saniye bekledikten sonra silinmektedir. Çamaşır makinelerinde deterjan ile birlikte beyazlatıcı ve leke çıkarıcı olarak kullanılmaktadır. Beyazları daha da beyaz renklileri soldurmadan daha parlak yapmaktadır. Bulaşık makinesi içine sprey sıkılarak yoğun yağlı ve kirli bulaşıkların daha iyi temizlendiği fark edilmektedir.

Crimage çok amaçlı bir leke çıkarıcıdır. Patentli özel formülü sayesinde sadece püskürtülerek lekeleri çıkarmaktadır. Normal ev temizleyicilerinden beş kat daha güçlüdür. Tüm ağır lekelerde hızlı ve etkin çözüm sunmakta ve yüzeylere zarar vermemektedir.

Crimage'nin kullanıldığı yerler, mutfak, yatak odası, oturma odası, banyo, tuvalet, balkon, dış mekanlar, garaj, duvarlar ve daha da fazla alan olarak tanımlanmaktadır.

Crimage'yi çamaşır makinesinde deterjan yanında yumuşatıcı olarak kullanmak mümkündür. Kumaş, gömlek, tişört, koltuk vb. tüm yağları anında sökmektedir. Paslı yüzeylere püskürtülüp 20 dakika beklendikten sonra eski yüzey eski parlak haline dönmektedir. Beyaz eşyalardaki sararma ve lekeleri söktüğü gibi duvarlardaki kalem çizikleri, is lekelerini de anında temizlemektedir.

www.crimagetr.info

Yeni nesil temizlik ürünü olan crimage web sitesi ürün tanıtımı ve satış opsiyonları için hizmet vermektedir. Ürün hakkındaki tüm bilgiler ve ürün kampanyaları www.grimagetr.info adresinde mevcuttur.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti