Reklam
Reklam

MEDYUM ZAHER SEKMEN HOCA

MEDYUM ZAHER SEKMEN HOCA

MEDYUM ZAHER SEKMEN HOCA
MEDYUM ZAHER SEKMEN HOCA reklam
Bu içerik 1567 kez okundu.
Reklam

 

Ağrı'da yaşayan Medyum Zaher Sekmen medyumlar arasında en bilineni.. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü , dil bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, şirinlik muskası, yıldızname bakımı, su bakımı, adet kanı büyüsü ,papaz büyüsü, canbar büyüsü, harmura celbi, kısmet açma muskası, rızık bereket muskası, büyü bozma, musallat tedavisi gibi işlemler yapıyor. Bu işlemleri Ağrı'ya gelenler için ofisinde yüz yüze görüşerek yaptığı gibi uzaktan da yapıyor. Randevu alıp gelme imkanı bulanlar problemlerini birebir anlatıyor. Uzaktan ulaşanlar ise telefon yolu ile sorunlarını dile getiriyor. 

Medyum Zaher Hoca aşk büyüleri konusunda oldukça tanınan bir hoca. Bu sebeple kendisine gelen insanların sayısı da bir hayli fazla. Ofisinde randevu defterine baktığımızda bunu çok rahat anlayabiliyoruz. Aşk büyüsü yapan hoca olarak bilinmesinden dolayı aşk acısı çeken herkes soluğu Zaher Hoca'nın yanında alıyor. Sevdiği tarafından sevilmeyenler, ayrılan eşler, eşi tarafından ilgi görmeyenler, aldatılanlar, imkansız aşklar... Zaher Hoca burada ölüm hariç her şeyin çözümünü Allah'ın izni ile yapabildiğini söylüyor. Yurt dışından gelen kişiler de var. Almanya'dan, Fransa'dan, Hollanda'dan sırf Zaher Hoca ile görüşmek için Ağrı'ya geliyorlar. Öncelikle kişiler için bir yıldızname bakımı yapılıyor. Bu sayede tüm sıkıntılar ve bu sıkıntılara neden olan şeyler ortaya çıkıyor. Bundan sonrasında ise gereken çözüm yolları uygulanıyor. İşlemlerde sonuç alma süresi kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor ama er ya da geç dilekleri gerçekleşmiş oluyor.

Gelenler, sorunlarını çözüme kavuşturanlar oldukça memnun. Dualar ederek, hediyeler bırakarak geri gidiyorlar. Gelemeyenler ise telefon üzerinden dertlerini anlatıyorlar. Bu kişiler için ise sorun ne ise ona göre çalışmalar yapılıyor. Kim için çalışma yapılacaksa o kişilerin isim, anne ismi, doğum tarihi bilgileri kullanılıyor. Sonuç her şekilde olumlu... Uzaktan destek alsanız da birebir görüşseniz de fark etmiyor. Bir mucize gibi süreç işliyor. Bizde gördükçe bu konuyu araştırdıkça insanların neden bu kadar yoğun ilgi gösterdiğini daha iyi anlıyoruz. Zaher Hoca bu işlemleri tamamen rahmani yollardan yapıyor. Şeytani çalışmaların ise vebalinin çok büyük olduğu konusunda uyarıyor. 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kylie Jenner siniri
Kylie Jenner siniri
70 milyon liralık piyango tweeti
70 milyon liralık piyango tweeti